Cena balíku do Itálie

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 2 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 3 kg GLS 4.74   (4.74) 404,13 Kč 489,00 Kč Objednat
balík do 5 kg GLS 4.74   (4.74) 478,51 Kč 579,00 Kč Objednat
balík do 10 kg GLS 4.74   (4.74) 569,42 Kč 689,00 Kč Objednat
balík do 15 kg GLS 4.74   (4.74) 697,52 Kč 844,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.63   (4.63) 769,42 Kč 931,00 Kč Objednat
balík do 25 kg GLS 4.74   (4.74) 914,05 Kč 1 106,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.63   (4.63) 987,60 Kč 1 195,00 Kč Objednat

Pošlete balík do Itálie, výjimečné od krásných Alp až po slunnou Sicílii

Itálie je vysoce rozvinutá země s třetí největší ekonomiky v eurozóně, takže není žádným překvapením, že jsou každý den zaslány mezi Českou republikou a Itálií tisíce balíků.

Plánujete zimní dovolenou ve slunných Italských Alpách, ale nevíte, jak dopravit všechna zavazadla a lyže do cílové destinace? Se službou Zaslat.cz to pro Vás nebude žádný problém. Pošlete s námi balík do Itálie již od 349,- Kč, vaše zásilka bude doručena do 3-4 dnů. Posílejte s námi zásilky levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Stát, jenž se rozkládá na Apeninském poloostrově je vyhledáván nejen kvůli úchvatným a slunným svahům, ale především se zde nacházejí oblíbené letní destinace. Itálii ročně navštíví v průměru až 105 milionů turistů a řadí se tak mezi turisticky nejnavštěvovanější státy světa. Také historie tohoto úchvatného poloostrova stojí za zmínku – určitě nesmíme opomenout hlavní město Řím, Florencii – matku renesance anebo Milán – město módy.

Italové jsou velmi impulzivní a přátelští lidé, kteří Vás rádi pohostí kávou. Ale pozor! Pokud nechcete klesnout v očích Italů, nikdy si neobjednávejte v italských restauracích cappuccino po 12 hodině odpoledne. Protože správný Ital kávu s mlékem odpoledne zkrátka nepije. S pomocí Zaslat.cz si můžete v klidu domova nechat zaslat balík s vaší oblíbenou kávou přímo z Itálie do České republiky.

Exportujete kvalitní české výrobky do Itálie?

Máte e-shop a posíláte svoje výrobky klientům do Itálie? Nabízíme vám levnější a flexibilnější způsob přepravy do Itálie, než běžná pošta. Bez vyplňování papírů a s doručením do 4 dnů. Chcete mít jistotu, že bude vaše zásilka doručena včas? Zkontrolujte si státní svátky v Itálii nebo zde. Vaše zásilky do Itálie doručíme levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku do Itálie

Omezení u zásilek s potravinami

V Itálii existují omezení, kolik masa, mléka a mléčných výrobků můžete do a v rámci Itálie posílat. Pokud posíláte jídlo, doporučujeme, abyste se podívali na seznam na internetových stránkách italského celního úřadu.

Počítejte s možným zpožděním

Přeprava do Itálie může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že zásilce na ostrovy to může trvat trochu déle. Je vždy lepší počítat s možným zpožděním, a to zejména pokud posíláte na Sicílii nebo Sardinii.

Vždy zadejte co nejvíc detailů

Je důležité při vyplňování objednávky přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není v Itálii schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Nezapomeňte také uvést správné číslo domu.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Vatikán

I když Vatikán leží přímo ve středu Říma, jedná se o nezávislý stát a není součástí Itálie. V tuto dobu bohužel nenabízíme možnost zaslat balík přímo do Vatikánu.

San Maríno

Při zasílání balíků do San Marína platí na celnici jiné pravidla, než ve zbytku Itálie. Doporučujeme se obrátit na naši infolinku ještě před zadáním objednávky přepravy.

Co byste měli vědět před zasláním balíku do Itálie

Nezapomeňte vyplnit
správnou předvolbu tel. čísla

Při vyplňování objednávky je důležité přidat správnou předvolbu telefonního čísla příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání balíků existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po ČR může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.