Cena balíku do Německa

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg DPD 4.7   (4.7) 266,94 Kč 323,00 Kč Objednat
balík do 2 kg DPD 4.7   (4.7) 266,94 Kč 323,00 Kč Objednat
balík do 3 kg DPD 4.7   (4.7) 288,43 Kč 349,00 Kč Objednat
balík do 5 kg DPD 4.7   (4.7) 316,53 Kč 383,00 Kč Objednat
balík do 10 kg DPD 4.7   (4.7) 374,38 Kč 453,00 Kč Objednat
balík do 15 kg DPD 4.7   (4.7) 448,76 Kč 543,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.7   (4.7) 531,41 Kč 643,00 Kč Objednat
balík do 25 kg DPD 4.7   (4.7) 622,31 Kč 753,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.7   (4.7) 721,49 Kč 873,00 Kč Objednat

Nakupujete kvalitní produkty z Německa?

Nákupy v Drážďanech? Tato metropole jihovýchodního Německa láká mnoho z nás nejen díky svým historickým a kulturním památkám, ale také díky extrémně výhodným nákupům. Už se Vám stalo, že jste nakupovali a nakupovali a nákupy najednou nebylo možné naskládat do auta? Se službou Zaslat.cz už to nebude žádný problém! Vaše objemné nákupy si jednoduše zašlete s naší službou až k Vám domů – levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží. Nebo potřebujete poslat naopak balík z Německa do České republiky? Prohlédněte si ceník poštovného z Německa.

Bydlí Vaši známí v nejlidnatějším státě Evropské Unie? Potřebujete jim poslat zásilku? Nebo Vás snad lákají kvalitnější německé potraviny, ale nechce se vám k našim západním sousedům jezdit? Se službou Zaslat.cz to už nebude žádný problém! Poslat balík do Německa anebo zpět je s námi tak jednoduché! Jednoduše požádejte vaše známé, aby Vám kvalitní německé potraviny poslali se službou Zaslat.cz!

Posílejte se službou Zaslat.cz balíky do Německa již od 279,- Kč s doručením do 48 hodin.

Obchodujete s největší ekonomikou v Evropě?

Máte e-shop a potřebujete posílat zásilky zákazníkům do Německa? Využijte obrovský potenciál Německého trhu, se službou Zaslat.cz nemusíte vyplňovat žádné další papíry, vše máte na jednom místě, včetně pohodlného sledování zásilek. Chcete mít jistotu, že bude vaše obchodní zásilka doručena včas? Zkontrolujte si státní svátky v Německu nebo zde. Vaše zásilky do Německa doručíme levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku do Německa

Vyplňte místní telefonní číslo

Je důležité při vyplňování objednávky přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není v Německu schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla, kde se očekává německy mluvící zákazník.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte s možným zpožděním

Přeprava po Německu se řadí mezi nejspolehlivější v Evropě, svoji přesností a pedantností jsou známí po celém světe. Více než 95% zásilek dorazí načas, pro důležité zásilky počítejte s možností jednodenního zpoždění.

Pozor na cizí slova

Pečlivě zkontroluje, zda je adresa napsaná správně. I drobná chyba může zabránit doručení. Dejte si pozor především na pečlivé vyplnění směrovacího čísla. V případě, že adresa nebude dodatečně upřesněna, vrací se odesílateli na jeho náklady.

Co byste měli vědět před zasláním balíku do Německa

Nezapomeňte vyplnit
správnou předvolbu tel. čísla

Při vyplňování objednávky je důležité přidat správnou předvolbu telefonního čísla příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání balíků existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po ČR může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.