Cena balíku do Anglie

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg GLS 4.81   (4.81) 329,75 Kč 399,00 Kč Objednat
balík do 2 kg GLS 4.81   (4.81) 329,75 Kč 399,00 Kč Objednat
balík do 3 kg GLS 4.81   (4.81) 385,95 Kč 467,00 Kč Objednat
balík do 5 kg GLS 4.81   (4.81) 460,33 Kč 557,00 Kč Objednat
balík do 10 kg GLS 4.81   (4.81) 554,54 Kč 671,00 Kč Objednat
balík do 15 kg DPD 4.72   (4.72) 652,07 Kč 789,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.72   (4.72) 742,15 Kč 898,00 Kč Objednat
balík do 25 kg DPD 4.72   (4.72) 824,79 Kč 998,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.72   (4.72) 980,16 Kč 1 186,00 Kč Objednat

Cestujete často do Anglie?

Plánujete odcestovat do Anglie? Nechcete si znepříjemňovat cestu těžkými zavazadly? Se službou Zaslat.cz už nemusíte! Zavazadlo si jednoduše pošlete. Zásilky na největší evropský ostrov pošleme přes Lamanšský průliv již od 379,- Kč. A pošleme je rychle – doba doručení je 3-4 dny a SPOLEHLIVĚ, protože na každé zásilce záleží!

Užijte si cestování v klidu a pohodlí, bez starostí o vaše zavazadla. My se o ně postaráme za Vás. Zatím navštivte třeba sídlo královské rodiny – Buckinghamský palác. A co takhle navštívit město Bath neboli „architektonický poklad Anglie“ ležící v údolí řeky Avony? Toto město bylo jmenováno místem světového dědictví (UNESCO).

Pro fanoušky The Beatles bude jistě důležitá zastávka v Liverpoolu, místě, kde tato legendární kapela vznikla. Také fotbaloví fanoušci si zde přijdou na své, pokud navštíví stadion Anfield – domovský stadion Liverpool FC – klubu, jenž hraje anglickou Premier League. Potřebujete naopak zaslat suvenýry z krásné historické Anglie do České republiky? Užívejte si nakupování a využijte naše služby i pro import z Velké Británie.

Potřebujete poslat do Velké Británie firemní balík?

Chcete rozšířit své podnikání i za Lamanšský průliv, anebo již zákazníky (klienty) v Anglii máte? Se službou Zaslat.cz nemusíte vyplňovat žádné další papíry, platit clo nebo se zatěžovat překladem. Zásilky do Velké Británie doručíme již od 349,- Kč. Zásilka bude doručena do 3-4 pracovních dnů. Chcete, aby vaše zásilka byla doručena včas? Zkontrolujte si svátky v Anglii nebo přímo zde. Vaše zásilky do Anglie doručíme levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku do Anglie

Vyplňte britské telefonní číslo

Je důležité při vyplňování objednávky přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Proces doručování ve Velké Británii je o něco jiný než v České republice, bez britského telefonního čísla může dojít k neúspěšnému pokusu o doručení nebo neinformování o náhradním doručení např. sousedům.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do Velké Británie existuje množství omezení a zákazů. Jedná se především o limity na přepravu alkoholu a tabákových výrobku a samozřejmě další zákazy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Zanechání zásilky u sousedů

Velká Británie je stát plný tradic, kde si na mnoha místech zakládají na důvěře a bezpečnosti. Proto může být pro nás neobvyklé, že kurýr bez předešlého upozornění zanechá balík u sousedů nebo jenom za brankou. Podle jejich předpisů se nedopouští pochybení, o zanechání zásilky ale musí být příjemce náležitě informován. Pro minimalizování možnosti nepříjemných komplikací doporučujeme při předpokládané nepřítomnosti adresáta upozornit na zásilku i sousedy.

Pozor na směrovací čísla

Poštovní směrovací čísla ve Velké Británii slouží na podrobnější určení adresy, než je tomu v ČR. Každé unikátní směrovací číslo patří konkrétní ulici a může být tak identifikovaná. Teoreticky tedy stačí znát směrovací číslo (tzv. Postcode) a číslo domu. Doporučujeme samozřejmě ale vyplňovat celé jméno ulice a zbytek adresy.

Opakovaný pokus o doručení

Na rozdíl od České republiky, kde se kurýr pokusí doručit zásilku minimálně 2krát, je v Anglii obvyklý jenom jeden pokus. V takovém případě je balík odvezen na depo a příjemce je o této skutečnosti informován. Ujistěte se proto, že v očekávaný termín bude adresát na místě, eventuálně si zkontrolujte polohou nejbližšího depa.

Počítejte s možným zpožděním

Přeprava zásilek do Velké Británie je silně ovlivněná situací v Německu a především ve Francii. Časté stávky lodní přepravy, pracovníků Eurotunelu a v poslední době bohužel i útoky imigrantů můžou způsobit zpoždění. Zásilky do severní části Skotka nebo na ostrovy poblíž se můžou zdržet vlivem počasí i o 2 dny. V případě důležitých zásilek počítejte s rezervou i u balíků do samotné Anglie a Londýna z důvodu situace u Lamanšského průlivu.

Co byste měli vědět před zasláním balíku do Anglie

Nezapomeňte vyplnit
místní telefonní číslo

Při vyplňování objednávky je důležité přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých přepravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po Evropě může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.