Cena balíku na Slovensko

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg GLS 4.78   (4.78) 164,46 Kč 199,00 Kč Objednat
balík do 2 kg GLS 4.78   (4.78) 179,34 Kč 217,00 Kč Objednat
balík do 3 kg DPD 4.78   (4.78) 203,30 Kč 246,00 Kč Objednat
balík do 5 kg GLS 4.78   (4.78) 226,45 Kč 274,00 Kč Objednat
balík do 10 kg DPD 4.78   (4.78) 236,36 Kč 286,00 Kč Objednat
balík do 15 kg DPD 4.78   (4.78) 270,25 Kč 327,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.78   (4.78) 311,57 Kč 377,00 Kč Objednat
balík do 25 kg DPD 4.78   (4.78) 348,76 Kč 422,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.78   (4.78) 373,55 Kč 452,00 Kč Objednat
balík do 40 kg GLS 4.78   (4.78) 465,29 Kč 563,00 Kč Objednat

Žije vaše rodina nebo přátelé na Slovensku?

Posílejte se službou Zaslat.cz zásilky na Slovensko již od 169,- Kč, s možností expresního doručení nebo nadrozměrné přepravy. Potřebujete poslat balík na dobírku? Jsme na to připravení, nepotřebujete ani účet v eurech, stačí zadat dobírku v měně, kterou preferujete a my vám částku převedeme.

Porouchal se Vaší tetičce v Košicích telefon a vy jste si právě koupili mobil nový? Váš „starý“ mobil byste rádi darovali tetičce do Košic, ale nemáte možnost jej odvézt osobně? Se službou Zaslat.cz to není žádný problém. Stačí zadat adresu a velikost zásilky do naši přehledné kalkulačky poštovného.

Vracíte se z dovolené na Slovensku plni dojmů z krás Vysokých Tater a zachutnal Vám věhlasný tatranský likér? Chcete dovézt z výletu likér pro všechny přátele, ale v batohu už nezbylo místo? Se službou Zaslat.cz už nebude žádný problém poslat balík na Slovensko anebo ze Slovenska. Tatranský likér přivezeme až k Vám domů.

Zasílá váš e-shop na Slovensko?

Československo byla domovská krajina pro naše národy několik desetiletí, mluvíme podobným jazykem, tak proč nerozšířit váš obchod o nové zákazníky ze Slovenska? Nepotřebujete vyplňovat žádné další papíry, platit clo nebo se zatěžovat překladem. Na západ Slovenska balík doručíme do 24 hodin, na východ Slovenska do 48 hodin. Chcete, aby vaše zásilka na Slovensko dorazila včas? Zkontrolujte si státní svátky a dny pracovního volna na Slovensku. Vaše zásilky na Slovensko doručíme levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku na Slovensko


Nezapomeňte vyplnit slovenské telefonní číslo

Je důležité při vyplňování objednávky přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. I přes blízkost našich sousedů nemusí být kurýr schopný najít správnou adresu a lépe ho navede strejda Jožko z Trenčína, než vy.

Poslat balík na dobírku je stejně snadné jako u nás

Naše státy a obyvatelé v nich mají jedno společné, lásku k dobírkám. I vy můžete využit Zaslat.cz spolu s doplňkovou službou dobírky. Ale nemusíte mít strach, nebudete vyplňovat složitou složenku jako na poště, nebo nemusíte vlastnit EUR účet. Vše můžete pohodlně obdržet na váš běžný účet, jenom si vyberete, jako fixní částku máme na dobírce vybrat a my vám hned přepočteme, kolik dostanete v korunách. Nebo chcete dostat naopak fixní částku v korunách? Hned vám přepočítáme, kolik to bude v EUR a takovou sumu vybereme od adresáta.

Potřebujete přepravit něco opravdu cenného?

Nabízíme připojištění vaši zásilky až do výše 100 000 Kč. Pro případ, že si vaši křišťálovou vázu po babičce až natolik vážíte.

Na Slovensko můžete posílat zásilky do 3 tun

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak od krajiny, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Balík z Prahy do Bratislavy stejně rychle jako do Brna

Byli jsme dlouho jeden stát, tak proč za stejné poštovné nedoručit do 24h balík i třeba do Bratislavy? I když to dopravci negarantují, ale věřte nám, 80% zásilek na západní Slovensko je doručeno druhý den po vyzvednutí.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

I když jsou podmínky pro přepravu na Slovensko o něco méně striktní, doporučujeme před objednáním přepravy důkladně zkontrolovat, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů, případně kontaktujte naši infolinku.

Co byste měli vědět před zasláním balíku na Slovensko

Nezapomeňte vyplnit
správnou předvolbu tel. čísla

Při vyplňování objednávky je důležité přidat správnou předvolbu telefonního čísla příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání balíků existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po ČR může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.