Recenze, hodnocení a zkušenosti zákazníků

Abychom rozptýlili případné pochybnosti o tom, jak jsou naše služby spolehlivé a zda doopravdy fungují, vznikla tato stránka. Za osm let provozu jsme nasbírali přes 70 000 hodnocení se zpětnou vazbou našich zákazníků. Každé zpětné reakce na uskutečněnou přepravu si velmi ceníme a už se těšíme na tu vaši!

Recenze zákazníků, kteří si u nás objednali dopravu a po doručení zásilky či zásilek vyplnili dotazník s hodnocením spokojenosti.

Super

Emilie přibližně před 20 hodinami

Jsem spokojen s vaší službou, a vstřícným jednáním na vaší informační lince. Škoda že nemáte mobilní aplikaci, do telefonu, tu bych uvítal. Jirka K

Jiri přibližně před 21 hodinami

Dobrý den, zásilka nebyla doručovaná následující pracovní den údajně z toho důvodu, že systém vyhodnotil chybu v doručovací adrese. Ale na tuto adresu již bylo v minulosti doručováno a je správná, byla správně zadaná. Přepravce to neřešil, ozval se příjemce zásilky, který na ni čekal. Uvítali bychom, pokud se vyskytne problém, že ho bude někdo sám aktivně řešit. Děkuji

Lenka přibližně před 22 hodinami

děkujeme:)

Josef přibližně před 22 hodinami

Rychle a spolehlivě. Mockrát děkuji!

Zina před dnem

Skvělý servis, když příjemce nebyl doma, obratem mě kontaktovali. Za mě super!

Jana před dnem

Vše v naprostém pořádku,doporučuji.

Naděžda anastasia před dnem

Naprosto vše v pořádku.

Radek před dnem

rychlost, spolehlivost

Božena před dnem

Vše ok

Martin před 2 dny

Skvělý pracovník svozu.Dlouhodobá spokojenost.

Hana před 2 dny

Zásilka byla převzata a doručena podle předem dohodnutých termínů. Dopravce všem doporučuji.

Jiří před 2 dny

Velmi rychlé a bezproblémové doručení, výborná komunikace a dobré ceny

Václav před 2 dny

Velmi slušný řidič ***** Rychlé doručení balíku

Kamil před 3 dny

Je totální tragédie, že se k vám nedá zavolat a jen email, to je teda fuj. Ještě s informací, že email prodlouží vyzvednutí atd. A já potřeboval jen změnit telefonní číslo pro vyzvednutí. Musel jsem si zavolat na TOP Trans a za minutu vyřešeno. Dřív se k vám dovolat dalo, teď jste to teda zhoršili, další důvod pro č s vámi posílat jen vyjímečně. Problémy s importem, které hlásím už měsíce, na ten jste se vykašlali.

Petr před 3 dny

Perfektní, hlavně příprava zásilky a rychlé doručení. Doporučení avizovat vyzvednutí zásilky alespoň rozsahu 2 hodin. Je nepříjemné a pro někoho nemožné být kvůli tomu doma celý den.

Václav před 3 dny

děkujeme :)

Josef před 3 dny

vše proběhlo bez závad

Milan před 3 dny

Tentokrát hodnotím výborně, skvělá doba doručení.

Jindřich před 4 dny

100% spokojenost, mladik (řidič) velmi ochotný.

Ales před 4 dny

Vše v pořádku

Blanka před 4 dny

S firmou Zaslat.cz jsem více než spokojena.Využívám několikrát ročně.Právě jsem vyzkoušela službu doručení do 24 hodin a jsem nadšena.Moc chválím.

Pavlína před 4 dny

spolehlivé vyzvednutí i doručení = naprostá spokojenost

Martin před 5 dny

Doporučuji

Lukáš před 5 dny

Super

Zbyněk před 5 dny

Všechno v pořádku, jen by bylo fajn posílat lidem SMS předem,kdy asi dorazíte vyzvednout balík. Děkuji.

Lucia před 5 dny

Tentokrát se to moc nepovedlo. Podle informací příjemce zásilky dopravce přijel dvakrát mimo pracovní dobu příjemce a ten si musel pro zásilku nakonec dojet do 50 km vzdáleného centra DPD.

Jindřich před 6 dny

děkujeme:)

Josef před 7 dny

Vše v pořádku

Jaroslav před 7 dny

Doručení bylo rychlé, ale kurýr, nepřijal na svoz a museli jsem to po několika dnech urgovat. Nechápu, proč tam není nějaká kontrola v případě, že zásilka čeká na svoz několik dnů. Mimo jiné tento formálář je šatně pole pro text překrývá tect komentář, to by mělo při zahájení psaní textu zmizet.

Jana před 8 dny