Recenze, hodnocení a zkušenosti zákazníků
Abychom rozptýlili případné pochybnosti o tom, jak jsou naše služby spolehlivé a zda doopravdy fungují, vznikla tato stránka. Za osm let provozu jsme nasbírali přes 70 000 hodnocení se zpětnou vazbou našich zákazníků. Každé zpětné reakce na uskutečněnou přepravu si velmi ceníme a už se těšíme na tu vaši!
Super
Jsem spokojen s vaší službou, a vstřícným jednáním na vaší informační lince. Škoda že nemáte mobilní aplikaci, do telefonu, tu bych uvítal. Jirka K
Dobrý den, zásilka nebyla doručovaná následující pracovní den údajně z toho důvodu, že systém vyhodnotil chybu v doručovací adrese. Ale na tuto adresu již bylo v minulosti doručováno a je správná, byla správně zadaná. Přepravce to neřešil, ozval se příjemce zásilky, který na ni čekal. Uvítali bychom, pokud se vyskytne problém, že ho bude někdo sám aktivně řešit. Děkuji
děkujeme:)
Rychle a spolehlivě. Mockrát děkuji!
Skvělý servis, když příjemce nebyl doma, obratem mě kontaktovali. Za mě super!
Vše v naprostém pořádku,doporučuji.
Naprosto vše v pořádku.
rychlost, spolehlivost
Vše ok
Skvělý pracovník svozu.Dlouhodobá spokojenost.
Zásilka byla převzata a doručena podle předem dohodnutých termínů. Dopravce všem doporučuji.
Velmi rychlé a bezproblémové doručení, výborná komunikace a dobré ceny
Velmi slušný řidič ***** Rychlé doručení balíku
Je totální tragédie, že se k vám nedá zavolat a jen email, to je teda fuj. Ještě s informací, že email prodlouží vyzvednutí atd. A já potřeboval jen změnit telefonní číslo pro vyzvednutí. Musel jsem si zavolat na TOP Trans a za minutu vyřešeno. Dřív se k vám dovolat dalo, teď jste to teda zhoršili, další důvod pro č s vámi posílat jen vyjímečně. Problémy s importem, které hlásím už měsíce, na ten jste se vykašlali.
Perfektní, hlavně příprava zásilky a rychlé doručení. Doporučení avizovat vyzvednutí zásilky alespoň rozsahu 2 hodin. Je nepříjemné a pro někoho nemožné být kvůli tomu doma celý den.
děkujeme :)
vše proběhlo bez závad
Tentokrát hodnotím výborně, skvělá doba doručení.
100% spokojenost, mladik (řidič) velmi ochotný.
Vše v pořádku
S firmou Zaslat.cz jsem více než spokojena.Využívám několikrát ročně.Právě jsem vyzkoušela službu doručení do 24 hodin a jsem nadšena.Moc chválím.
spolehlivé vyzvednutí i doručení = naprostá spokojenost
Doporučuji
Super
Všechno v pořádku, jen by bylo fajn posílat lidem SMS předem,kdy asi dorazíte vyzvednout balík. Děkuji.
Tentokrát se to moc nepovedlo. Podle informací příjemce zásilky dopravce přijel dvakrát mimo pracovní dobu příjemce a ten si musel pro zásilku nakonec dojet do 50 km vzdáleného centra DPD.
děkujeme:)
Vše v pořádku
Doručení bylo rychlé, ale kurýr, nepřijal na svoz a museli jsem to po několika dnech urgovat. Nechápu, proč tam není nějaká kontrola v případě, že zásilka čeká na svoz několik dnů. Mimo jiné tento formálář je šatně pole pro text překrývá tect komentář, to by mělo při zahájení psaní textu zmizet.