Poslat balík s FedEx

Společnost FedEx v Evropě spojuje lidi a příležitosti více než 35 let. Na Zaslat.cz nabízíme expresní vnitrostátní i mezinárodní dopravu s možností výběru služby podle preferencí rychlosti nebo ceny. Stačí si jen vybrat.

Potřebujete rychlost a kvalitu?

Dopravní společnost FedEx se těší velké oblibě nejen díky účinkování ve známém filmu Trosečník s Tomem Hanksem, ale hlavně díky mnohaletým zkušenostem s doručováním zásilek po celém světě. Společnost se pohybuje na trhu logistiky od 70. let minulého století a od té doby si obstarala pověst, která ji předchází. Disponuje především obrovskou leteckou flotilou, která spolehlivě rozváží zásilky do celého světa. Ve spojení s objednávkovým systémem Zaslat.cz se jedná o rychlý způsob jak poslat balíček „až na kraj světa".

Do světa i domů, expresně nebo výhodně

Zásilky s FedExem doručíme z České republiky do zahraničí. Umíme to ale i v opačném směru. Denně doručujeme zásilky našich zákazníků nejen ze zemí Evropské unie až k nim domů.

Potřebujete zaslat balík expresně, nebo výhodně? Na Zaslat.cz nabízíme dvě služby dopravce FedEx, díky  kterým můžete zaslat balík podle toho, co od přepravy očekáváte.

FedEx Priority - přeprava probíhá letecky, díky ní doručíme balík po Evropě i za jeden pracovní den a kamkoliv dál v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů.

FedEx Economy - s  touto službou doručíme balík kamkoliv v Evropě i  celém světě. Část přepravy je zajištěna letecky, část pozemní flotilou dopravce. Proto doručení trvá o  něco dle než se službou Priority. Stále je ale rychlé, například do USA se službou Economy doručíme balík od  5 pracovních dnů. Služba Economy je navíc finančně výhodnější.

Balík u vás vyzvedneme.
Stačí jen zabalit!

S našimi dopravními partnery se postaráme se o to, aby byl balík v pořádku a doručen tam, kam patří. O zabalení se ale musíte postarat vy.

Při balení zásilky buďte zodpovědní a nešetřete s výplňovým materiálem. Správné zabalení zásilky pomůže plynulému chodu na přepravních pásech při třídění zásilek na depu, ale i řidiči při manipulaci s vaší zásilkou. Správným zabalením tak ochráníte vozidlo kurýra, mechanismus na depu i okolní balíky, které jsou s tím vaším přepravovány. Stáhněte si náš manuál správného balení a dobře balík zabalte, chráníte tak nejen vaši zásilku

Se clem vám pomůžeme

Zásilky, které putují za hranice EU, prochází celním řízením. Hlavu si s ním ale lámat nemusíte, na https://www.zaslat.cz vám s celními zásilkami pomůžeme. Náš chytrý objednávkový formulář vás celým procesem provede za pár minut, celní fakturu vytvoříme za vás a elektronicky ji předáme dopravci.

Jak celní řízení probíhá, jaké zásilky mimo EU poslat nelze a jak přesně při objednávce přepravy postupovat, to vše a mnohem víc se dočtete v podrobném článku na našem blogu.

LUCIE VAŠÍČKOVÁ
vedoucí zákaznické péče Zaslat.cz
„Je důležité sepsat skutečně všechny položky a nevkládat do balíku něco, co není možné do země přepravit. Pokud si s obsahem celní zásilky nejste jistí, ozvěte se nám. Na naší lince zákaznické péče jsme připraveni vám s čímkoliv poradit.”

Porovnejte si ceny i s ostatními dopravci, úspora může být ještě vyšší.