Cena balíku do Španělska

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 2 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 3 kg GLS 4.74   (4.74) 404,13 Kč 489,00 Kč Objednat
balík do 5 kg GLS 4.74   (4.74) 478,51 Kč 579,00 Kč Objednat
balík do 10 kg GLS 4.74   (4.74) 569,42 Kč 689,00 Kč Objednat
balík do 15 kg GLS 4.74   (4.74) 697,52 Kč 844,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.76   (4.76) 771,90 Kč 934,00 Kč Objednat
balík do 25 kg GLS 4.74   (4.74) 914,05 Kč 1 106,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.76   (4.76) 998,35 Kč 1 208,00 Kč Objednat

Cestujete do Španělska na delší dobu a chcete ušetřit na přepravě zavazadel?

Ať už se rozhodli přestěhovat za sluncem a posíláte svůj osobní majetek, nebo prostě jenom chcete ušetřit při přepravě velkých zavazadel, Zaslat.cz je tady pro vás. Přeprava balíků na španělskou pevninu nebo na známé Baleárske ostrovy Mallorka, Menorca, Ibiza a Formentera je příjemná a především snadná. Posílejte se službou Zaslat.cz zásilky do Španělska již od 349,- Kč s doručením do 4-7 dnů! Viva Espana, na každé zásilce záleží!

Španělsko je slunná země rozkládající se na Pyrenejském poloostrově, kam každoročně míří miliony turistů. Ačkoliv je Španělsko vyhledávaným cílem letních dovolených, je také 2. nejhornatější stát v Evropě. V Sierra Nevada dokonce najdeme nejjižněji položený ledovec.

Nejvyšší španělskou horou je Pico de Teide, nachází se na ostrově Tenerife a je to také jedna z největších sopek světa.

Potřebujete poslat firemní zásilku do Španělska?

Objednávají si vaši zákazníci z Madridu nebo Ovieda a hledáte alternativu k poště? Se službou Zaslat.cz nemusíte vyplňovat žádné další papíry, platit clo nebo se zatěžovat překladem. Váš balík vyzvedneme přímo u vás ve firmě a spolehlivě doručím do Barcelony nebo třeba Costa del Sol.

Chcete mít jistotu, že bude Vaše zásilka doručena včas? Zkontrolujte si státní svátky ve Španělsku nebo zde. Vaše zásilka do Španělska bude doručena levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku do Španělska

Vyplňte místní telefonní číslo

Vyplnit správně telefonní číslo příjemce je vždy důležité, dbejte na to, aby se jednalo především o lokální španělské telefonní číslo. Pokud kurýr nemůže danou adresu vyhledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Počítejte s tím, že kurýr bude ovládat jenom španělštinu.

Pozor na cizí slova

Pečlivě zkontroluje, zda je adresa napsaná správně a to obzvlášť při názvech s francouzskými znaky. I drobná chyba může změnit význam a třeba identifikovat jinou ulici. Pokud k dojde, kurýr může balíček vrátit jako nevyzvednutý. V případě, že adresa nebude dodatečně upřesněna, vrací se odesílateli na jeho náklady.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním si zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte s možným zpožděním

Španělsko je velká a členitá země. Přeprava zásilek do hlavních měst na severu krajiny může být překvapivě rychlá, naopak menší jižní provincie a ostrovy můžou překvapit nepříjemně. U důležitých zásilek především na jih doporučujeme v případě nepříznivých podmínek počítat s možností 1-2denního zpoždění.

Mallorka a další Baleárské ostrovy

Zaslání balíku na Mallorku, Menorcu, Ibizu a Formenteru je stejně jednoduché jako odeslání na pevninu Španělska. Jen nezapomeňte, že přeprava na ostrovy může trvat déle, proto o tom určitě informujte příjemce.

Balík na Kanárské ostrovy

I když jsou Kanárské ostrovy součástí Španělska, nejsou součástí Evropské unie. Zásilky na tyto ostrovy procházejí celním řízením a jsou zpoplatněny jinak, než vnitrozemská přeprava. Informujte se o celník náležitostech na infolince ještě před odesláním objednávky.

Co byste měli vědět před zasláním balíku do Španělska

Nezapomeňte vyplnit
správnou předvolbu tel. čísla

Při vyplňování objednávky je důležité přidat správnou předvolbu telefonního čísla příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání balíků existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po ČR může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.