Poslat balík s DPD

DPD je přední evropský dopravce, který se zaměřuje na balíkovou přepravu. Zásilky po ČR doručí už druhý den a po Evropě během 2-7 dnů dle vzdálenosti země. V rámci našich služeb nabízíme vnitrostátní, exportní i importní dopravu zásilek v rámci Evropského hospodářského prostoru.

Zaslat balík přes DPD levně a pohodlně jedině na Zaslat.cz

Historie dopravce DPD (Direct Parcel Distribution) sahá až do roku 1976, v České republice začal působit v roce 1994 s hlavní centrálou v Praze. DPD působí ve většině evropských zemí. Ceny přepravy u mezinárodních zásilek jsou víc než optimistické! I DPD se zaměřuje hlavně na menší - lehčí zásilky. Kurýr si balík vyzvedne u vás doma a spolehlivě doručí kamkoliv po ČR i Evropě. Stačí jen zabalit.

Balík u vás vyzvedneme.
Stačí jen zabalit!

Postaráme se o to, aby byl balík v pořádku a v požadovaném termínu doručen tam, kam patří. O zabalení se ale musíte postarat vy.

Při balení zásilky buďte zodpovědní a nešetřete s výplňovým materiálem. Správné zabalení zásilky pomůže plynulému chodu na přepravních pásech při třídění zásilek na depu i řidiči při manipulaci s vaší zásilkou. Správným zabalením tak ochráníte vozidlo kurýra, mechanismus na depu i okolní balíky, které jsou s tím vaším přepravovány.

Stáhněte si náš manuál správného balení a dobře balík zabalte, chráníte tak nejen vaši zásilku.

Porovnejte si ceny i s ostatními dopravci, úspora může být ještě vyšší.