Poslat balík s GLS

GLS je špičkový evropský dopravce, který se zaměřuje primárně na balíkovou přepravu. Zásilky po ČR doručí už druhý den a po Evropě během 2-6 dnů dle vzdálenosti země. V rámci služeb nabízíme nejen vnitrostátní, ale i exportní a importní dopravu v rámci Evropského hospodářského prostoru.

Odeslání balíku přes GLS nikdy nebylo snazší a levnější

GLS (General Logistics Systems) je systémový balíkový dopravce, který si od svého založení v roce 1999 vybudoval stabilní a širokou síť evropské balíkové přepravy. V současné době působí ve 41 státech Evropy, Českou republiku nevyjímaje. Zásilku po ČR doručí do druhého pracovního dne, u ostatních států Evropy v průměru do 3-4 dnů. V GLS jsou experti hlavně na menší - lehčí zásilky. Kurýr si balík vyzvedne u vás doma a spolehlivě doručí kamkoliv po ČR i Evropě. A pokud máte blízko bydliště sběrné místo GLS, můžete balíky odnést tam a ušetřit na přepravném až 25 Kč. Stačí jen zabalit.

Balík u vás vyzvedneme.
Stačí jen zabalit!

Postaráme se o to, aby byl balík v pořádku a v požadovaném termínu doručen tam, kam patří. O zabalení se ale musíte postarat vy.

Při balení zásilky buďte zodpovědní a nešetřete s výplňovým materiálem. Správné zabalení zásilky pomůže plynulému chodu na přepravních pásech při třídění zásilek na depu i řidiči při manipulaci s vaší zásilkou. Správným zabalením tak ochráníte vozidlo kurýra, mechanismus na depu i okolní balíky, které jsou s tím vaším přepravovány.

Stáhněte si náš manuál správného balení a dobře balík zabalte, chráníte tak nejen vaši zásilku.

Odneste balík na sběrné místo a ušetřete až 25 Kč

Díky široké síti sběrných a výdejních míst se nemusíte vázat na příjezd kurýra. Pokud máte blízko vašemu bydlišti sběrné místo GLS, pak sem můžete zásilku odnést. Kromě nižší ceny můžete také o jeden den uspíšit doručení zásilky. Jestliže si vytvoříte objednávku, tentýž den odnesete balík na sběrné místo, hned druhý den může kurýr doručovat zásilku příjemci v ČR.

V případě, že příjemce není celý den na adrese, aby převzal balík, můžete mu balík taktéž doručit na výdejní místo.

Porovnejte si ceny i s ostatními dopravci, úspora může být ještě vyšší.