Poslat balík s TOPTRANS

Již přes 20 let je TOPTRANS tuzemskou jedničkou v nadrozměrné přepravě. Rychle a bezpečně doručí Vaše zásilky nejen po České republice a také na Slovensku. TOPTRANS jsou specialisté na zvláštní požadavky v přepravě - doručí vám téměř cokoliv a kamkoliv.

Specialista nejen na nadrozměrné zásilky

Přepravní společnost TOPTRANS je naopak ryze česká logistická firma, která zasílá balíky pouze v rámci ČR a na Slovensko. Není sice ani zdaleka tak rozsáhlou společností se zastoupením po celé Evropě jako je GLS či DPD, přesto však vyplňují jiný segment – a to přepravu nadrozměrných zásilek.

Jejich systém má však jednu velkou výhodu – TOPTRANS systémovým balíkovým přepravcem není, a tudíž jsou všechny zásilky tříděny manuálně. Není tedy potřeba mít zásilku vždy zabalenou v kartonové krabici. TOPTRANS přepraví také nadrozměrné zboží na paletě.

Balík u vás vyzvedneme.
Stačí jen zabalit!

Postaráme se o to, aby byl balík v pořádku a v požadovaném termínu doručen tam, kam patří. O zabalení se ale musíte postarat vy.

Při balení zásilky buďte zodpovědní a nešetřete s výplňovým materiálem. Správné zabalení zásilky pomůže plynulému chodu na přepravních pásech při třídění zásilek na depu i řidiči při manipulaci s vaší zásilkou. Správným zabalením tak ochráníte vozidlo kurýra, mechanismus na depu i okolní balíky, které jsou s tím vaším přepravovány.

Stáhněte si náš manuál správného balení a dobře balík zabalte, chráníte tak nejen vaši zásilku.

Porovnejte si ceny i s ostatními dopravci, úspora může být ještě vyšší.