Bezkonkurenční ceny s PPL a výhodnější zahraničí

Jak poslat balík s TOPTRANS?

Posílejte balíky i atypické a nadrozměrné zásilky snadno a rychle. Po Česku a po Slovensku až do 3 tun.

Dopravní partneři Zaslat.cz

Jak poslat balík přes TOPTRANS na Zaslat.cz?

  • Zásilky nemusí být zabaleny v kartonových krabicích, dopravce TOPTRANS se zaměřuje přepravu atypických a nadrozměrných zásilek, které jsou tříděny ručně. Přesto je nutné obsah zásilky vždy chránit. - hrany nebo prvky náchylné k potlučení (například převody na kole) obalte kartonem, případně i měkkým materiálem. Celý zasílaný předmět pak obalte strečovou fólií. Stejně jako u standardní balíkové přepravy platí, že za balení zodpovídá odesílatel.
  • S dopravcem TOPTRANS je možné posílat také zboží na paletě, k vyzvednutí i doručení zásilky je možné v objednávkovém formuláři zvolit možnost “hydraulické rameno”, které si kurýr přiveze s sebou pro snazší manipulaci se zásilkou.
  • Přepravní štítek přiveze na místo vyzvednutí zásilky kurýr.
  • Základní pojištění v ceně služby je do výše 100 tisíc korun.
  • Maximální výše dobírky je 60 tisíc korun, na Slovensko 2000 Eur. Je proplácena nejpozději do 7 pracovních dní od doručení zásilky.

Jak se počítá cena za přepravu u dopravce TOPTRANS?

  • Cena přepravy u dopravce TOPTRANS je určována na základě váhy zásilky a vzdálenosti, po kterou se společnost o balík stará.
  • Dopravce má možnost přeměřit a převážit zásilku v přepravě, pokud jsou hodnoty v rozporu s těmi uvedenými v objednávce, je možné je následně objednateli přepravy dofakturovat v souladu s ceníkem služeb.

Zaslat pro 
váš business

Překonejte hranice vašeho podnikání, konkurujte hravě světovým firmám. s tím pravým logistickým partnerem a nabídkou na míru.

Pošlete balíky do zahraničí

Mažeme hranice doručování. Pošlete balíky se Zaslat.cz hravě až do 187 zemí.

Často kladené otázky

Zaslat pro podnikatele a firmy

Služby na míru vašemu podnikání