Poslat balík s UPS

Společnost UPS je synonymem kvality a rychlosti doručení do více než 200 zemí světa. Nabízíme expresní vnitrostátní a mezinárodní dopravu s možností výběru služby podle preferencí rychlosti nebo ceny. Stačí si jen vybrat.

Potřebujete rychlost a kvalitu?

Dopravce UPS je špičkou v nabídce našich služeb. Historie této společnosti, která sahá do počátku 20. století, se odráží v bohatých zkušenostech a kvalitě poskytovaných služeb. Společnost aktuálně působí více než ve 200 zemích světa a balík s nimi pošlete opravdu kamkoliv.

Je ale potřeba uvědomit si, že se jedná o prémiovou expresní službu, nemůže se tedy řadit mezi nejlevnější přepravce. Pro toho, kdo na přepravu zásilek opravdu spěchá či si chce být jist kvalitou poskytnuté služby, UPS je tou správnou volbou.

Expresně nebo výhodně

Nabízíme tři služby dopravce UPS, díky kterým můžete zaslat balík podle toho, co od přepravy očekáváte.

  • UPS Express Saver
    Přeprava probíhá letecky, díky ní doručíme balík po Evropě do jednoho dne a kamkoliv dál v rozmezí 1-3 dnů.
  • UPS Expedited
    Díky této službě doručíme balík taktéž po Evropě i celém světě, přeprava už probíhá kombinovaně, a proto trvá déle. Stále ale rychle, např. do USA se službou Expedited doručíme balík cca do 1 týdne. Tato možnost je ovšem finančně výhodnější.
  • UPS Standard
    Expresní silniční doprava po Evropě s doručením v rozmezí 1-5 dnů za velmi výhodnou cenu.

Balík u vás vyzvedneme.
Stačí jen zabalit!

Postaráme se o to, aby byl balík v pořádku a v požadovaném termínu doručen tam, kam patří. O zabalení se ale musíte postarat vy.

Při balení zásilky buďte zodpovědní a nešetřete s výplňovým materiálem. Správné zabalení zásilky pomůže plynulému chodu na přepravních pásech při třídění zásilek na depu i řidiči při manipulaci s vaší zásilkou. Správným zabalením tak ochráníte vozidlo kurýra, mechanismus na depu i okolní balíky, které jsou s tím vaším přepravovány.

Porovnejte si ceny i s ostatními dopravci, úspora může být ještě vyšší.