Bezkonkurenční ceny s PPL a výhodnější zahraničí

Kdo a co je Zaslat

Jsme internetová přepravní služba a nabízíme logistické řešení na míru pro jakékoliv podnikání.

Jsme Zaslat

Na českém trhu se pohybujeme od roku 2014. Od té doby se nabídka služeb Zaslat.cz rozrostla všemi směry. Klíčová je pro nás zejména podpora podnikatelů všech velikostí a zaměření. Vše řešíme v jediném přehledném uživatelském účtu.

S nabídkou nejspolehlivějších dopravců nabízíme svým zákazníkům cenově výhodnou přepravu nejen po Česku, ale i po celém světě, včetně celních destinací. V roce 2020 se naše společnost rozšířila o slovenskou dceřinou firmu Zaslať.sk. Ve stejném roce jsme se poprvé umístili v prestižním žebříčku společnosti Deloitte Fast 50 a o rok později jsme úspěch zopakovali.

Zaslat jako člen mezinárodní skupiny

Od roku 2022 jsme členem mezinárodní skupiny Alsendo, která nabízí logistická řešení pro tisíce společností v celé střední a východní Evropě. Alsendo zastřešuje společnosti a služby jako Apaczka, Ecolet, Innoship, Sendit, Zaslat.cz a další.

Skupina Alsendo poskytuje technologie pro řešení přepravy v oblasti e-commerce. Je podporovaná společností Abris Capital Partners, soukromým kapitálovým investorem specializujícím se na transformaci ESG.

Naše produkty slouží podnikům všech velikostí s jejich přepravou a logistickými potřebami.

91 000+

recenzí služby

207 600+

aktivních zákazníků

410 000+

doručených zásilek ročně

9 let

zkušeností na trhu

Vedení společnosti

Jozef Kanich
CEO / Ředitel
Stanislav Sumbal
CTO / Technický ředitel
Tomáš Volejníček
CSO / Manažer prodeje

Už přes 55000 z vás vědí, že u nás stačí jen zabalit

Zobrazit další hodnocení
Recenze zákazníků, kteří si u nás objednali dopravu a po doručení zásilky či zásilek vyplnili dotazník s hodnocením spokojenosti.

No fakt nekecáme! Jestli máte chvíli, začtěte se!

2 000+ firem používá Zaslat

“Jste levní, rychlí, pružní. Co je v dnešním světě plném konkurence velmi zásadní. Zákazník si prostě zvykl, že večer objedná a ráno chce mít doručeno.”
Patrik Pokorný
Katy Paty
“Zaslat.cz nám umožňuje odesílat zásilky bez zbytečného vážení balíků, hned při balení zásilky můžeme nalepit štítek s adresou. Můžeme si vybrat z několika dopravců, které nám zásilky rozvezou. Největším plusem je pak to, že kdykoliv potřebuji informaci v zásilce nebo svozu, tak mi vždy zvednou telefon.”
Kristýna Hančová
Farma Vraňany
“Službu Zaslat.cz používáme několik let. Nabízí velmi moderní internetové rozhraní a snadnou ovladatelnost s důrazem na funkčnost celého systému. Jednoduchá a perfektní služba, která vám může mnoho ulehčit.”
Martin Feix
Girls Without Clothes

...a další tisíce firem a živnostníků, kterým pomáháme každý den dělat jejich podnikání jednodušší.

Zaslat pro podnikatele a firmy

Služby na míru vašemu podnikání