Cena balíku do Francie

Ceník je platný pro balíky běžných rozměrů splňující podmínku 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry. Zajišťujeme přepravu i nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3 000 kg, kde však výsledná cena přepravy závisí na vzdálenosti místa odkud a kam bude zásilka přepravována.
Hmotnost Dopravce Hodnocení zákazníků Cena bez DPH od Cena včetně DPH od  
balík do 1 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 2 kg GLS 4.74   (4.74) 371,07 Kč 449,00 Kč Objednat
balík do 3 kg GLS 4.74   (4.74) 404,13 Kč 489,00 Kč Objednat
balík do 5 kg GLS 4.74   (4.74) 478,51 Kč 579,00 Kč Objednat
balík do 10 kg DPD 4.56   (4.56) 569,42 Kč 689,00 Kč Objednat
balík do 15 kg DPD 4.56   (4.56) 676,86 Kč 819,00 Kč Objednat
balík do 20 kg DPD 4.56   (4.56) 759,50 Kč 919,00 Kč Objednat
balík do 25 kg DPD 4.56   (4.56) 889,26 Kč 1 076,00 Kč Objednat
balík do 31.5 kg DPD 4.56   (4.56) 983,47 Kč 1 190,00 Kč Objednat

Cestujete do Francie na delší dobu a chcete ušetřit na přepravě zavazadel?

Potřebujete poslat balík do Francie? Se službou Zaslat.cz to už nebude žádný problém, zásilky do Francie doručíme již od 349,- Kč a to do 4 dnů. Posílejte balík do Francie s námi! Rychle, levně a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží.

Francie je velmi oblíbená a často navštěvovaná cestovateli, protože nabízí nespočet možností a každý si zde přijde na své. Ve francouzských Alpách se nachází nejvyšší bod Evropy Mont Blanc a milovníci lyžování si mohou užít krásné sjezdovky v některém vyhlášeném lyžařském středisku. Vyznavači dovolené u moře si přijdou na své na Azurovém pobřeží, kde se nachází pláže s blankytným mořem. Anebo Vás přiláká levandulí provoněná Provence?

Francouzi jsou velkými milovníky vína a dobrého jídla. Za dobrým vínem se vydejte do kraje Champagne nebo města Bordeaux. Zavzpomínejte si na krásné chvíle v Paříží a odešlete si balík plný dobrot přímo z Francie do České republiky, vše přes Zaslat.cz.

Jednou z nejdůležitějších sportovních událostí roku je cyklistický závod Tour de France. Pořádá se každoročně již od roku 1903.

Zasíláte pravidelně obchodní balíky do Francie?

Víme, že obchod se zahraničím může být občas složitý, především se zemí plnou vlastních pravidel, jakou je Francie. Naše služba Zaslat.cz vám pomůže z jednoho místa zadávat a sledovat všechny vaše zásilky do Francie, takže se můžete soustředit na skutečné problémy vašeho byznysu. Chcete mít jistotu, že bude vaše zásilka doručena včas? Zkontrolujte si státní svátky ve Francii nebo zde. Vaše zásilka do Francie bude doručena levně, rychle a spolehlivě – protože na každé zásilce záleží!

Co byste měli vědět při zaslání balíku do Francie

Vyplňte místní telefonní číslo

Je důležité při vyplňování objednávky přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není ve Francii schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla.

Pozor na cizí slova

Pečlivě zkontroluje, zda je adresa napsaná správně a to obzvlášť při názvech s francouzskými znaky. I drobná chyba může změnit význam a třeba identifikovat jinou ulici. Pokud k dojde, kurýr může balíček vrátit jako nevyzvednutý. V případě, že adresa nebude dodatečně upřesněna, vrací se odesílateli na jeho náklady.

Počítejte s možným zpožděním

Přeprava do Francie je většinou velmi rychlá. Zejména v letních měsících ale můžou nastat komplikace vlivem zacpaných tahů do rekreačních oblastí. Také relativně častější stávky můžou způsobit komplikace, proto doporučujeme při důležitých zásilkách počítat s možností jednodenního zpoždění.

Opakovaný pokus o doručení

Na rozdíl od České republiky, kde se kurýr pokusí doručit zásilku minimálně 2krát, je ve Francii obvyklý jenom jeden pokus. V takovém případě je balík odvezen na depo a příjemce je o této skutečnosti informován. Ujistěte se proto, že v očekávaný termín bude adresát na místě, eventuálně si zkontrolujte polohou nejbližšího depa.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním si zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Balík do ruky

Ve Francii existuje pravidlo, že kurýři mohou doručit balík pouze registrovanému obyvateli domu. To znamená, že pokud posíláte zásilku pro někoho na dovolené ve Francii, doporučujeme zasílat na jméno registrovaného vlastníka a předem s ním tuto skutečnost domluvit.

Co byste měli vědět před zasláním balíku do Francie

Nezapomeňte vyplnit
správnou předvolbu tel. čísla

Při vyplňování objednávky je důležité přidat správnou předvolbu telefonního čísla příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah
nebo obsah s omezením

Při zasílání balíků existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých dopravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po ČR může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.