Cena balíku do Číny od 954 Kč bez DPH

Poslat balík do Číny bez front a čekání? Na Zaslat.cz objednáte přepravu online během pár minut. Kurýr přijede k vám domů, balík vyzvedne a s péčí doručí. Velká nebo malá zásilka? Přijedeme si pro ni k vám domů, do práce, na chalupu, zkrátka kamkoliv si budete přát.

Zaslat levněji. Zaslat z domova. Zaslat bez starostí.
Stačí jen zabalit.

Ceník balíku do Číny

na trase Praha - Peking

Hmotnost Dopravce Cena od* Hodnocení  
Balík do 0.5kg 954 Kč
Balík do 1kg 1 268 Kč
Balík do 2kg 1 489 Kč
Balík do 3kg 1 718 Kč
Balík do 5kg 2 170 Kč
Balík do 10kg 5 964 Kč
Balík do 15kg 7 060 Kč
Balík do 20kg 7 341 Kč
Balík do 25kg 7 744 Kč
Balík do 30kg 8 541 Kč
Balík do 40kg 10 890 Kč
Balík do 50kg 12 397 Kč
* Cena dopravného je osvobozena od DPH.

Zásilky do Číny doručujeme s dopravcem UPS a FedEx. Cenu ovlivňuje váha a přesný rozměr zásilky. Nepoužívá se ovšem reálná hmotnost, ale tzv. objemová, do které se započítávají i samotné rozměry zásilky. Může se tak stát, že objemová hmotnost vaší zásilky je vyšší, než ta skutečná. Pro přesný výpočet ceny zásilky proto prosíme použijte naši kalkulačku.

Doručíme balík skoro až na Everest

V Číně žije téměř pětina světové populace! Nejlidnatější země světa ale ukazuje i obrovské rozdíly mezi bohatými a chudými. Uchvacuje však svojí kulturou, památkami a láká na svou kuchyni, která je velmi pestrá a zdravá. Oblíbenými turistickými cíli je Velká čínská zeď, kterou lze vidět i z oběžné dráhy naší planety. Města Peking, Šanghaj nebo Hongkong navštíví miliony turistů ročně. Pro dobrodruhy jsou největším lákadlem Himaláje, střecha světa, nad kterou ční i ta nejvyšší hora Džomolangma nebo také Mount Everest. Věděli jste, že i v okolí horských velikánů se můžete projet třeba na kole? Až sem doručíme vaše zásilky

Zaslat pro podnikatele a firmy

Služby na míru vašemu podnikání

Balík do zahraničí s těmi nejlepšími

Vyberte si dopravce podle sebe

Padesát let historie a milióny doručených zásilek po celém světě, to je FedEx. Za dobu své historie se dopravce FedEx stal symbolem spolehlivosti, a to nejen v USA, kde je doma, ale po celém světě. A teď i na Zaslat. Ať už posíláte zásilku kamkoliv, ve spolupráci s tímto partnerem pro vás najdeme řešení.

UPS je jedna z nejvíce uznávaných a obdivovaných značek v logistice na světě. Ještě aby ne, když každý den spolehlivě přepraví miliony zásilek ve více než 200 zemích po celém světě. Díky více než stoleté historii UPS uplatňuje cenné zkušenosti a může poskytovat široké portfolio služeb dle toho, co, kam a jak rychle zrovna zákazník potřebuje přepravit.

Za 4 pracovní dny zašleme balík do celého světa!

Pokud potřebujete balík doručit co nejrychleji, pak jsou pro vás tou pravou volbou služby našich partnerů FedEx PRIORITY nebo UPS EXPRESS SAVER. Dopravce zásilku vyzvedne u vás doma a doručí v nejkratším možném čase - po Evropě do 2 pracovních dní, do celého světa už za 4 dny. Stačí jen zabalit!

POZOR! Doba doručení může být v některých odlehlejších destinacích delší v závislosti na vzdálenosti od depa dopravce a hustoty doručovací sítě v dané lokalitě. Termíny uvedené v objednávce jsou orientační.

Co byste měli vědět při zaslání balíku ze zahraničí

Nezapomeňte vyplnit místní telefonní číslo

Při vyplňování objednávky je důležité přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají, ne všude mluví kurýři anglicky! Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Zakázaný obsah nebo obsah s omezením

Při zasílání do zahraničí existuje množství omezení a zákazů, které se liší jak podle země, tak podle jednotlivých přepravců nebo typu přepravy. Před objednáním přepravy se důkladně zkontrolujte, jestli se obsah vaši zásilky nenachází na seznamu omezení a zákazů nebo kontaktujte naši infolinku.

Počítejte s možným zpožděním

Přeprava po Evropě může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.

Pošlete balík po celém světě

Se Zaslat pošlete balík nejen do Číny, ale i kamkoliv do světa. Podívejte se, kam všude můžete poslat balík do zahraničí a objednejte přepravu během pár minut na Zaslat.cz. Snadno, rychle a nejvýhodněji z pohodlí domova. Pro balík si přijede kurýr přímo k vám domů a s péčí doručí, třeba i přes půl světa. O vše důležité se postaráme my, vám stačí zásilku jen zabalit.

Začněte využívat benefity moderní internetové přepravní služby ještě dnes

87 800+

recenzí služby

200 400+

aktivních zákazníků

410 000+

doručených zásilek ročně

9 let

zkušeností na trhu