Kdo a co je Zaslat.cz

Jsme Zaslat.cz

Jsme internetová přepravní služba a jsme tu pro každého, kdo potřebuje poslat jakýkoliv balík. Věříme, že by každý měl mít nárok na kvalitní a spolehlivé přepravní služby, ne jen velké firmy.

Žádné podmínky, minimální objemy a smlouvy. Jsme lidi a lidi spojujeme, rádi a každý den. U nás stačí jen zabalit, vše ostatní nechte na nás. Seznamte se s námi!

Už přes 51000 z vás vědí, že u nás stačí jen zabalit

Spokojenost ve všech směrech

Jana, Vřesina
Před 2 roky
5

Perfektní komunikace, spolehlivá služba.

Eva, Brno 28
Před 2 roky
5

Termín dodání byl rychlejší, než byl garantovaný, takže velká spokojenost!

Magdaléna, Praha 4
Před 4 roky
5

Profesionální sluzba bez nemilych překvapeni. Děkuji.

Jana, Praha 9 - Hloubětín
Před 1 týdnem
5

Max spokojenost. Řidič dorazil dle předchozí domluvy v termínu.

Denisa, Ústí nad Labem 1
Před 2 roky
5

Vyzvednutí o dva dny později, ale řidič vše vysvětlil.

Tomáš, Veverské Knínice
Před 1 rokem
5

No fakt nekecáme! Jestli máte hodně času, začtěte se!

Zaslat.cz v číslech

78 000+

Spokojených zákazníků

320 000 000+ Kč

Vyplaceno v dobírkách

300 000+

Odeslaných zásilek za rok

14

Spokojených zaměstnanců

Jsme fajn lidé, poznejte nás

Služba Zaslat.cz stojí na pevných základech položených zkušeným manažerským týmem, který vyrostl na celé řadě firem zaměřených na technologie.

Snažíme se každého nového člena naší posádky hledat mezi známými a kamarády. Proto u nás panuje opravdu přátelská atmosféra, která dalece přesahuje hranice pracovní doby.

Seznamte se!

Vedení společnosti

Miroslav Michalko

Spoluzakladatel
CEO / Ředitel

Miro je srdcem i mozkem služby Zaslat.cz. Spolu se svým kamarádem z vysoké školy službu Zaslat.cz založil a stará se o její plynulý chod.

Stanislav Sumbal

Spoluzakladatel
CTO / Technický ředitel

Standa přivedl myšlenky k životu, vybudoval od základů aplikaci Zaslat.cz a podílí se na strategickém směřování firmy.

Tomáš Volejníček

Spoluzakladatel
CFO / Finanční ředitel

Zaslat.cz původně vznikl jako projekt firmy CELKOM Praha vedeným Tomem. Ten se od začátku podílí primárně na strategickém řízení firmy.

Hodnoty, které nás společně ženou kupředu

Naše mise

Chceme poskytovat kvalitní, přesto levné přepravní služby pro každého, bez složitých smluv a minimálních objemů.

Naše vize

Chceme být lídrem na trhu internetových přepravních společností ve středních a východní Evropě.

Klíčové hodnoty

O naše zákazníky i zaměstnance se staráme jako o naše partnery. Respektujeme a nasloucháme.

Příběh Zaslat.cz

 • 2018
 • Kupujeme konkurenci a chystíme expanzi do zahraničí

  Konkurenci Chytrybalik.cz jsme koupili už koncem roku 2017, až začátkem roku 2018 se nám ale podařilo Chytrybalik.cz předesignovat a vytvořit zcela novou službu. Zdokonalujeme web, vyvíjíme vlastní chat a chystáme se na expanzi do zahraničí - nejprve na Slovensko.

 • 2017
 • 10 000 zásilek / měsíc, noví členové i přepravce

  V průměru se dostáváme na 10 000 zaslaných zásilek za měsíc, vánoční sezóna dokonce překonala hranici 20 000. Vedení už není schopné obstarat obchod, účetnictví, marketing a celkový chod firmy, a tak přichází pět nových zaměstnanců. Vánoční věčírky začínají být náročné na prostory :-) Podařilo se nám rozšířit naše služby i o prémiového přepravce UPS, který zasílá expresní zásilky do celého světa.

 • 2016
 • Rosteme a modernizujeme

  Počty balíků a s tím související tržby rostou meziměsíčně o 15 %, a to si žádá nové posily. Do týmu přichází čtyři noví zaměstnanci, a tak máme více prostoru pro vývoj první mobilní aplikace na přepravním trhu.

 • 2015
 • Nový přepravce a magických 1 000 balíků / měsíc

  Celý rok od spuštění se služba vyvíjela a zdokonalovala. Z některých věcí, které se nepovedly, jsme se poučili a pracovali ještě více. Rok po spuštění služby Zaslat.cz se dostáváme na hranici 1 000 zaslaných zásilek za měsíc a do portfolia našich služeb přibíráme přepravce DPD.

 • 2014
 • Zaslat.cz - protože na každé zásilce záleží

  V září roku 2014 vzniká Zaslat.cz s původním mottem - "Protože na každé zásilce záleží". Firma se skládá ze tří zakladatelů a jedné pracovnice zákaznické podpory. Všichni čtyři lidé jsou dlouholetými přáteli. Jako první přepravce nabízíme GLS, Geis a Toptrans.

 • Založme přepravní službu. Pro kohokoliv.

  Miro oslovil svého spolubydlícího z vysoké školy, Standu Sumbala - programátora, kterému v žilách místo krve kolují HTML kódy. Díky přesvědčivému zápalu Miry pro celý nápad nemohl jinak, než souhlasit a podílet se na vytvoření revoluční přepravní služby Zaslat.cz.

 • Jak dostat gauč z Chebu do Brna?

  Miroslav Michalko potřeboval přepravit gauč z Chebu do Brna a s překvapením zjistil, že jakožto obyčejný smrtelník nemá, jak gauč v pořádku přepravit. Udělal si průzkum trhu a zjistil, že obyčejní lidé mohou posílat zásilky skutečně maximálně tak přes poštu.

Vždy jsme rádi, když se o nás zajímají média

Spolupracovat s médii nás baví. Pravidelně se vyjadřujeme k aktuálnímu dění na přepravním trhu v předních online i tištěných médiích. Více v sekci napsali o nás.

Česká Televize Deník Forbes Metro Hospodářské Noviny tyinternety.cz Týden Blesk

Pracujete v médiích a zajímá vás téma přepravy zásilek? Kontaktujte nás, máme co říct.

Neztrácejme čas, pojďme na to!

Občas něco pošlu

Ať už potřebujete poslat balík soukromě pro jednorázové účely, nebo posíláte zásilky častěji,po ČR nebo do zahraničí, zařídíme vám spolehlivou přepravu.

Mám toho víc

Jste živnostník, firma či eshop a naše služba vás zaujala? Připravíme vám individuální nabídku přepravních služeb tak, aby přesně vyhovovala charakteru vašeho podnikání.

Ještě by mě něco zajímalo

Neodpověděli jsme na váš dotaz? Pak nás neváhejte kontaktovat. S obecnými dotazy se můžete obrátit na naši zákaznickou linku a pro specifické otázky kontaktujte konkrétní osobu.