Zpět na novinky

Známe nejzazší termín odeslání balíků s doručením do Vánoc!

Adventní kalendáře jsou už z poloviny prázdné a čas do Vánoc se nezadržitelně krátí. 🎄 My vám přinášíme odhad, kdy nejpozději předat dárky kurýrovi tak, aby na Štědrý den dělaly radost jejich příjemcům. 📦

🇨🇿 Po České republice doporučujeme balíky odeslat nejpozději v úterý 19. prosince. Pokud přesto máte rádi adrenalin, pak je možné balík odeslat i 20. prosince. V takovém případě doporučujeme zvolit vlastní odnos na podací místo vybraného dopravce.

🇪🇺 Po Evropě, odesílejte balíky nejpozději v pondělí 18. prosince pro klid vlastní duše. Do vzdálenějších destinací jako je Španělsko nebo třeba Švédsko doporučujeme už v tuto chvíli volit expresní služby.

🌍 Do zbytku světa už nečekejte na nic, balíky odesílejte tento týden. Doporučujeme zvážit možnost expresní přepravy. V případě, že je například překladiště zahlceno balíky, dostanou zásilky poslány expresními službami přednost při odbavování. A budou tedy i dříve doručeny.

‼️Nezapomeňte, že termíny vyzvednutí a doručení nejdou dopravci garantovány a právě v tak rušném období je možné, že se zpozdí doručení či vyzvednutí právě z kapacitních důvodů. Proto doporučujeme neotálet a balíky poslat do světa co nejdříve.‼️

Ty nejaktuálnější informace o dopravním trhu najdete vždy na www.zaslat.cz/novinky