Zpět na novinky

Na začátku adventu se začíná doručení zásilek zpožďovat

Doručení zásilek se z prvními dny adventu začíná komplikovat. Počítat se zdržením je nutné zejména pokud posíláte zásilky do zahraničí. Komplikace jsme zaznamenali například v Itálii, ale i u dalších destinací v západní Evropě.

Přepraviště dopravců zodpovědná za stovky tisíc zásilek denně, které jsou doručovány nejen po Evropě, ale do celého světa, jsou v tuto chvíli plně vytížená a je tedy možné, že při doručení v zahraničí může dojít ke zdržení až 3 pracovní dny. Pokud na doručení zásilky spěcháme, doporučujeme Vám využít některou z expresních služeb našich partnerů. Zásilky odeslány skrze takovou službu jsou odbavovány na přepravištích prioritně. Nejzazší termín odeslání s doručením do Vánoc pro zahraniční zásilky očekáváme kolem 15.12.

Vnitrostátní dopravu s v posledních dnech komplikovalo zejména špatné počasí a s ním spojené dopravní situace. V tuto chvíli lze očekávat drobná zdržení při vyzvednutí nebo doručení i dva pracovní dny, a to z kapacitních důvodů. Pokud se tedy Vaše zásilka zpozdí, prosíme vás o trpělivost. Aktuální stav vaší zásilky si můžete vždy ověřit skrze sledování zásilky, kde jsou uveden všechny dostupné informace: https://shorturl.at/dnGT2