Customer Reviews

In over four years of operation, we have collected over 30 000 reviews with feedback from our customers. We sincerely appreciate every bit of feedback, and we are looking forward to yours!

Vše v pořádku :) moc dekuji!

Jana, Liberec 7
Včera
5

Blesková doprava. Předla jsem zásilku na odběrném místě v Praze v čtvrtek kolem 12 hod-byla doručena ve Francie v utery v 10.47:)

Elena, Praha 5 - Zbraslav
Včera
5

Službu jsem použila poprvé. Jsem opravdu spokojená. Rychlost , ochota, vše bez problému.

Marie, Ostrava - Moravská Ostr…
Včera
5

Bezchybná služba

Petr, Náchod
Včera
5

Velká spokojenost

Veronika, Praha 6 - Sedlec
Včera
5

Vse ok

Gustav, Písek
Včera
4.5

Prostě skvělé! Rychle a bez problémů!

Linh, Dvůr Králové nad Labem
Včera
5

Naprostá spokojenost

Miloslava, Staré Buky
Včera
5

Jsem mile překvapena touto službou, využila jsem ji poprvé a nemám výtku. Vše rychlé přehledné, opravdu lepší než naše česká pošta a asi i levnější děkuji

Lucie, Opava
Včera
5

Vše OK, jsem spokojen a příště se opět ozvu.

Pavel, Horní Dubňany
Včera
5

Dobrý den, objednali jsme přepravu křehkého zboží (vyřezávané dřevěné stojany) na zaslat.cz poprvé. Dopravce zboží po předchozí SMS zboží vyzvedl v přesný termín. Druhý den bylo zboží odběrateli doručeno. Zákazníka jsme kontaktovali, byl naprosto spokojen včetně perfektní komunikace s dopravcem DPD.. Zboží dorazilo v pořádku bez jakéhokoliv poničení. Se službami jsme prozatím spokojeni a máme objednané další přepravní služby. Mahagonový stylový nábytek

Renata, Loděnice
Včera
5

Výborné!!!

Alice, Brno
Včera
5

Rychlé a bezproblémové

Petra, Bílovec
Včera
5

Vše ok, super rychlost, nejvyšší spokojenost

Štěpán, Děčín 2
Včera
5

Za mě maximální spokojenost. Kvalitní doprava za rozumnou cenu, přehledné sledování zásilky až po předání adresátovi. Určitě Vaše služby ještě využiji. Jste perfektní!!!!

Libor, Teplice 1
Včera
5

Rychlé a pohodlné ze strany zaslat.cz a ze strany DPD můžu jen dodat, že jsem jsem posílal počítačovou skříň s kvalitní konstrukcí, zabalenou v bublinkové fólii, obloženou polystyrenem a i přes to došla k zákazníkovi rozlámaná!

Lukáš, Skočice
Včera
2.5

Vse bez problemu, jen se aplikace trosicku zasekla po platbe. Jinak super, diky

anonym,
Včera
5

Jsem velmi spokojená za rychlou a í změnu doručení. Moc děkuji. Naďa Pavlus

Nadja, Bad Worishofen
Včera
5

Pro zásilku (37 Kg) přijela mladá štíhlá slečna. Nepotřebovala ani rudlík k nakládání, jinak - spokojenost s včasnou a nakládkou v klidu. Děkuji :-)

Edita, Kadaň 1
Včera
5

Vše bylo perfektní,když dopravu tak jedině s vaší firmou.Horáček

Jan, Kostelec nad Orlicí
Včera
5

Jsem maximálně spokojená :) není co vytknout

Peta,
Včera
5

Vše na 100% .

Ivo, Klimkovice Václavovice
Včera
5

Se službami Zaslat.cz a GLS jsem už dlouhodobě spokojená. Balíček doručen včas a v pořádku.

Lenka, Otrokovice
Před 1 dnem
5

Jsem maximálně spokojená, vše fungovalo perfektně. Řidič přijel v předem oznámeném čase, byl velmi příjemný a ochotný, balíky dorazily na místo velmi rychle, vše jsem si mohla zjistit ve sledování. Zboží které jsem posílala bylo náchylnější na zacházení, vše došlo v naprostém pořádku za nejlepší cenu. Vaší službu využiji opět velmi ráda. Děkuji

Dana, Poděbrady
Před 1 dnem
5

Všechno proběhlo bez problémů. Maximální spokojenost.

Jan, Ostrava - Zábřeh
Před 1 dnem
5

Prekvapilo mne, ze jsem od kuryra nedostal zadne potvrzeni o prevzeti balicku. Dekuji za bleskovou opravu adresy pro prevzeti.

Jaroslav, Praha
Před 1 dnem
5

Čas plánovaného vyzvednutí zásilky se trošku prodloužil, ale nakonec vše předáno.:-D Jinak spokojenost

Jarmila, Otrokovice
Před 1 dnem
4.5

Dávám nejlepší hodnocení, protože z vaší strany vše proběhlo jako vždy perfektně,balík byl na místě v Anglii za tři dny,takže jsem nadmíru spokojená.Ovšem co prováděla DPD z anglické strany,že vozili balík tam a zpět a až po pěti,rozumíte dobře až pátý den konečně doručili balík k dceři. nedodrželi domluvené termíny, vždy tam přijeli mimo oznámený termín. Nakonec oznámili,že odložili balík ve městě v jednom obchodě,kde je zřejmě jejich výdejný místo.Když dcera jela balík vyzvednout na určené výdejní místo,tak tam balík vzase nebyl.Stěžovala se,dali ji jiný termín a konečně 21.ledna ji balík doručili.Vozili ten balík 5 dní po Truru, doručení jim trvalo déle,než Vám cesta do Anglie z České republiky.O tom už ani nemluvím, že mi chodili maili,kdy u nich byli a to byli samé lži.Dcera šílela, když jsem ji oznamovala,kdy údejně u nich byli a zkusili balík doručit, vše byli výmysly, vůbec to nezakládalo na pravdě.

Rozalia, Chomutov 4
Před 1 dnem
5

Se službami zaslat.cz i se všemi nabízenými dopravci mám jen výbornou zkušenost. Stačí zadat váhu a rozměry balíku, vybrat dopravce, objednat službu a hned druhý den už vás dopravce informuje v kolik hodin si kurýr balík vyzvedne, což je velká výhoda hlavně u větších a těžkých zásilek a hned další den je zásilka doručena příjemci. Opravdu výborná služba, začala jsem balíky posílat přes zaslat.cz pravidelně a budu pokračovat i nadále. Děkuji vám i dopravcům za skvělé služby.

Barbora, Frymburk
Před 1 dnem
5

Zdravím, poslal jsem tam i sklo v balíku a přestože bylo zabaleno v bublinkovém papíře několika vrstev a na balíku napsáno sklo, přesto se rozbilo, špatné zacházení s balíky platí... Slovák

Miroslav, Olomouc
Před 1 dnem
4