Send a package with UPS

UPS is synonymous with quality and speed of delivery to more than 200 countries around the world. We offer express domestic and international transport with options to choose a service according to speed or price preferences.

Transport partners Zaslat.cz

Jak poslat balík přes UPS na Zaslat.cz?

  • Zásilka musí být zabalena do kartonové krabice pravidelného tvaru, která dostatečně chrání obsah před poničením. Za balení vždy odpovídá odesílatel zásilky, doporučujeme proto věnovat zvýšenou pozornost správnému balení zásilky, a to včetně výplně zásilky. Současně prostudujte také zboží, které není možné zasílat balíkovou přepravou. Zvýšenou pozornost pak věnujte obsahu, který zasíláte do celních destinací, kdy obsah zásilky podléhá celní kontrole.
  • Přepravní štítek (případné další dokumenty potřebné k celní přepravě, pokud jsou vyžadovány, o čemž budete informování po dokončení objednávky) je nutné vytisknout dvakrát, jednou připevnit na zásilku, druhý výtisk slouží jako potvrzení o předání do přepravy. Štítek obdržíte e-mailem pro úspěšném objednání přepravní služby.
  • Základní pojištění v ceně služby je do výše 2 350 korun.

Jak se počítá cena za přepravu u dopravce UPS?

  • Cena přepravy u dopravce UPS je určena pomocí takzvané volumetrické hmotnosti. Zjednodušeně je volumetrická váha přepočet, kolik místa, balík zabere. Současně hraje roli vzdálenost adresy vyzvednutí a doručení od depa dopravce.
  • Kurýr není povinen posuzovat správnost balení zásilky při převzetí do dopravy. Pokud bude zásilka zabalena v rozporu s podmínkami dopravce může dopravce přepravu předčasně ukončit a balík vrátit odesílateli nebo jej vyzvat k vyzvednutí na přepravním depu. Případně zásilku doručit a následně si doúčtovat poplatek za nesystémovou zásilku.
  • Dopravce má možnost přeměřit a převážit zásilku v přepravě, pokud jsou hodnoty v rozporu s těmi uvedenými v objednávce, je možné je následně objednateli přepravy dofakturovat v souladu s ceníkem služeb.

Send for
your business

Overcome the boundaries of your business, compete playfully with global companies.

Send parcels abroad

We're blurring the boundaries of delivery. Send packages with Zaslat.cz to up to 187 countries.

Často kladené otázky

Zaslat.cz for business owners and companies

We offer tailor-made shipping solutions