Send a package with TOPTRANS

For over 20 years, TOPTRANS has been the domestic leader in oversized transport. It will quickly and safely deliver your shipments not only in the Czech Republic but also in Slovakia. TOPTRANS are specialists in special transport requirements - they deliver almost anything and anywhere.

Transport partners Zaslat.cz

Jak poslat balík přes TOPTRANS na Zaslat.cz?

  • Zásilky nemusí být zabaleny v kartonových krabicích, dopravce TOPTRANS se zaměřuje přepravu atypických a nadrozměrných zásilek, které jsou tříděny ručně. Přesto je nutné obsah zásilky vždy chránit. - hrany nebo prvky náchylné k potlučení (například převody na kole) obalte kartonem, případně i měkkým materiálem. Celý zasílaný předmět pak obalte strečovou fólií. Stejně jako u standardní balíkové přepravy platí, že za balení zodpovídá odesílatel.
  • S dopravcem TOPTRANS je možné posílat také zboží na paletě, k vyzvednutí i doručení zásilky je možné v objednávkovém formuláři zvolit možnost “hydraulické rameno”, které si kurýr přiveze s sebou pro snazší manipulaci se zásilkou.
  • Přepravní štítek přiveze na místo vyzvednutí zásilky kurýr.
  • Základní pojištění v ceně služby je do výše 100 tisíc korun.
  • Maximální výše dobírky je 60 tisíc korun, na Slovensko 2000 Eur. Je proplácena nejpozději do 7 pracovních dní od doručení zásilky.

Jak se počítá cena za přepravu u dopravce TOPTRANS?

  • Cena přepravy u dopravce TOPTRANS je určována na základě váhy zásilky a vzdálenosti, po kterou se společnost o balík stará.
  • Dopravce má možnost přeměřit a převážit zásilku v přepravě, pokud jsou hodnoty v rozporu s těmi uvedenými v objednávce, je možné je následně objednateli přepravy dofakturovat v souladu s ceníkem služeb.

Send for
your business

Overcome the boundaries of your business, compete playfully with global companies.

Send parcels abroad

We're blurring the boundaries of delivery. Send packages with Zaslat.cz to up to 187 countries.

Často kladené otázky

Zaslat.cz for business owners and companies

We offer tailor-made shipping solutions