Zpět na novinky

Expresní doprava Liftago dorazila na Zaslat.cz

Skutečně expresní přeprava dorazila do nabídky Zaslat.cz. Objednejte kurýra a do dvou hodin mu předejte zásilku, kterou rovnou odveze adresátovi po Vašem městě.

Pošlete po Praze, Brně a Ostravě vše do 15 kg s vyzvednutím a doručením tentýž den za akční cenu 99 korun*!

Ještě rychleji a ještě levněji než s běžnými dopravci!

Notion image

*Akce platí do 30.11.2023

Jak to funguje?

Služba Liftago je expresní přeprava, se kterou dostanete balík snadno od Vás k adresátovi doslova za pár hodin v rámci jednoho města. V tuto chvíli můžete na Zaslat.cz objednat přepravu v Praze, Brně a Ostravě. To znamená, že adresa odesílatele i příjemce se nachází vždy v jednom městě.

Přepravu objednáte stejně jako jakoukoliv jednorázovou přepravu zásilky na Zaslat.cz. Přímo v objednávce si nicméně vyberete dvouhodinové časové okno, ve kterém kurýr zásilku vyzvedne. O přesném času vyzvednutí Vás bude informovat pomocí SMS na telefonní číslo v objednávce.

Notion image

Obsah by měl být chráněn proti poškození při přepravě i manipulaci nebo při kontaktu s dalšími zásilkami. Současně tak, aby nepoškodil vozidlo dopravce (včetně ušpinění) nebo nemohla být jakákoliv část obsahu někde ztracena. V obalu se předmět nesmí pohybovat. Za správnost balení odpovídá odesílatel.

Zákazník je povinen opatřit zásilku svojí úplnou adresou i úplnou adresou adresáta zásilky, včetně přesného podlaží a čísla dveří, popřípadě jiné specifikace prostor místa určení, a telefonním kontaktem na adresáta zásilky či osoby oprávněné k převzetí (pokud posíláte zásilku například na adresu společnosti).