Jak poslat lyže od 169 Kč

Prodáváte nebo pořizujete lyže na bazaru, posíláte je rodině nebo je nemáte jak přepravit na hory? Ať už právě řešíte jakýkoli problém s přepravou lyží, ukážeme vám, jak na to.

Přeprava lyží za pár kaček po ČR i do zahraničí

Poslat lyže balíkem už dávno není tak složité. Přepravu objednáte online, kurýr přijede až k vám domů a doručí kamkoliv po ČR i do zahraničí. S lyžemi se nemusíte nikam vláčet, musíte jen lyže dobře zabalit.

Jak objednat kurýra?

Než si vytvoříte objednávku, je potřeba alespoň odhadem lyže změřit a zvážit. Na většině lyží je délka dokonce napsaná, nemusíte brát ani metr do ruky. Váha lyží se pohybuje mezi 5 a 10 kg. Jakmile znáte rozměry a váhu, vyplníte je na Zaslat.cz. Vyberete si, s jakým dopravcem lyže chcete zaslat (GLS, DPD, Toptrans) a dokončíte objednávku. Jestliže lyže prodáváte, můžete je zaslat i na dobírku. Zaslat můžete i snowboard, u něj budou pouze jiné rozměry a váha.

 

ZASLAT LYŽE

 

Teď už stačí jen zabalit

Než lyže kurýrovi předáte, je potřeba je vhodně zabalit. Ideálně lyže zasílejte v obalu na lyže. Pokud jej nemáte, pak hrany lyží ideálně obložte kusy kartonu a celé lyže důkladně obmotejte bublinkovou fólií či podobnou výplní. Zvýšenou pozornost věnujte také zabezpečení vázaní. Nakonec lyže obmotejte strečovou fólií. Na zabalené lyže už nemusíte nic lepit ani psát. Kurýr přijede k vám domů a na lyže nalepí vlastní přepravní štítek.

Kolik stojí přeprava lyží

Výhoda Zaslat.cz spočívá v tom, že si vyberete podle vašich preferencí, kterému dopravci svěříte zásilku. Pro přepravu lyží si zvolíte mezi dopravci GLS a DPD. U těch ale lyže obalte i do kusů kartonu tak, aby zásilka co nejvíc připomínala tvar krabice. Všechny zásilky jsou bez rozdílu tříděny automaticky pomocí různých pásů a dopravníku, které vyžaduje pravidelný tvar zásilky. Dopravce Toptrans je naopak u zásilek více flexibilní, všechny jsou totiž tříděny ručně. Práce s nimi je tudíž jemnější a není nutné je tak důkladně balit. Toptrans ale zásilky doručuje pouze po ČR a na Slovensko.

Sestavili jsme pro vás jednoduchý ceník přepravy lyží po ČR a do blízkých lyžařských destinací. Ceny jsou uvedeny na zabalené lyže o váze 7 kg a rozměrech 20x20x160 cm. U dopravce Toptrans je cena pouze orientační, jelikož se odvíjí od celkové vzdálenosti, tedy ujetých kilometrů.

Dopravce ČR Slovensko Rakousko Itálie
GLS 169 290 467 681
DPD 154 288 495 792
Toptrans 369 635
Lyže zaslány jednoduše, pohodlně a levněji, než jste zvyklí

S přepravou lyží si nemusíte lámat hlavu a už rozhodně s nimi nemusíte nikam chodit. Vše zařídíte online z pohodlí domova. Po celou dobu přepravy můžete zásilku sledovat na webu nebo v mobilní aplikaci, neunikne vám žádné důležité info. Lyže po ČR doručíme hned do druhého dne od vyzvednutí u vás doma, na Slovensko do 1-2 dnů a do Německa a Rakouska to zvládneme do 2 dnů. Stačí jen zabalit!

 

ZASLAT LYŽE