Služby pro podnikatele

Přepravní trh je nevyzpytatelný. Hledání vhodného logistického partnera pro vaše podnikání není vůbec jednoduché. Vyjednávání s přepravci, porovnání cenových kalkulací, porozumění všem poplatkům. A co když je váš business teprve v začátcích nebo toho posíláte pro přepravce stále relativně málo?
My v Zaslat.cz tyto situace dobře známe a stojíme na vaší straně. Díky spolupráci s předními přepravci jsme schopni vám nabídnout kompletní logistické služby pod jednou střechou, jednou smlouvou a za velmi příznivé ceny. Začněte posílat výhodněji ještě dnes.

Co vám můžeme nabídnout?

 • nevyžadujeme žádné minimální objemy zásilek
 • výběr z několika přepravních společností bez nutnosti uzavřené smlouvy s daným dopravcem
 • skvělé ceny jak pro vnitrostátní, tak mezinárodní přepravu
 • pojištění do 6 000 Kč nebo 50 000 Kč v základní ceně podle vybraného přepravce
 • dobírky i do zahraničí s možností výplaty v CZK nebo EUR
 • sledování zásilek na jednom místě bez ohledu na využívaného dopravce
 • informační servis vás i zákazníka formou SMS a e-mailem o všech událostech během přepravy
 • statistiky a analýzy pro vyhodnocení dat pro jednotlivé dopravce
 • možnost bezplatně propojit Váš systém s aplikací Zaslat.cz
 • možnost platby na fakturu 1x měsíčně
 • propojení s jinými systémy pomocí API
Výhodné ceny a platba na fakturu

Firemním zákazníkům připravíme nabídku zasilatelských služeb na míru. Samozřejmostí jsou nižší ceny a také možnost platit souhrnně 1x za měsíc na fakturu. Na nic nečekejte a napište nám.

Pravidelný i nepravidelný svoz

Pokud potřebujete expedovat balíky v průběhu celého dne a na nic nečekat, nabízíme režim denního svozu, kdy řidič pravidelně v dohodnutý čas přijede na svozovou adresu a převezme připravené balíky.

API rozhraní

Pokud odbavujete denně větší množství zásilek, je výhodné propojit vaše řešení pomocí API rozhraní. Pak již budete odesílat balíky a tisknout štítky jediným kliknutím z prostředí, na které jste zvyklí.

Pravidelný denní svoz

Naše služby běžně fungují tak, že následující pracovní den od objednání zásilky přijede na vybrané místo kurýr a balíky převezme. V tomto režimu je tedy nutné odeslat objednávky do určitého času, aby byly další den vyzvednuty.

Pro podnikatele, kteří potřebují expedovat balíky v průběhu celého dne a na nic nečekat, nabízíme režim denního svozu, kdy řidič pravidelně v dohodnutý čas přijede na svozovou adresu a převezme připravené balíky. Tento režim předpokládá tisk štítků ze strany zákazníky. Objednávky pak ale můžete expedovat kdykoliv před příjezdem kurýra.

Hromadné podání a propojení přes API

Zásilky můžete podávat hromadně přes speciální webovou aplikaci Zaslat.cz. Podporujeme import dat ze všech běžných formátů. Jedním kliknutím pak vytisknete přepravní štítky pro balíky. O všech zásilkách pak máte v systému vedeny přehledné statistiky a tiskové sestavy.

Pokud odbavujete denně větší množství zásilek, je výhodné propojit vaše řešení pomocí API rozhraní se systémem Zaslat.cz. Pak již budete odesílat balíky a tisknout štítky jediným kliknutím přímo z vašeho systémemu. Z prostředí, na které jste zvyklí. S propojením vám rádi pomůžeme. Přečtěte si dokumentaci k API rozhraní.

Zaujala vás nabídka a chcete vědět víc?

Ozvěte se nám ještě dnes a dejte nám příležitost poznat vaše podnikání. Připravíme vám individuální cenovou nabídku spolu s kalkulaci úspor. Začněte posílat výhodněji ještě dnes.