S poštou se rozlučte. Poslat balík lze i bez podacích lístků a dlouhých front.

Poslat balík přes poštu je dnes už adrenalinovým sportem. Vláčet se s těžkými zásilkami a nechat si zvednout tlak v dlouhých frontách je jen pro ty nejodvážnější jedince. Kdo raději posílá zásilky s klidem už ví, že to jde i jinak.

Od online objednávky až po sledování zásilky v aplikaci

Zaslat.cz je online. Objednávka zabere jen pár minut a nepotřebujete k ní ani vyšší vzdělání, které je občas potřeba při vypisování podacích lístků na poště. Ani bolavá záda z tahání těžkých balíků vás trápit nemusí. Kurýr si pro balík přijede, kamkoliv si budete přát – domů, do práce, nebo klidně na Sněžku. Balík kurýrovi nemusíte předávat s hrůzou v očích. Až do jeho doručení s ním můžete být v kontaktu a sledovat, jak putuje k příjemci. Díky mobilní aplikaci nezmeškáte žádný pohyb vaší zásilky. O co se ale nepostaráme je balení, to už necháme na vás.

 

POSLAT BALÍK TEĎ HNED!

 

Na velikosti nezáleží

Alespoň v Zaslat.cz ne. Doručíme balíky všech tvarů a velikostí, od malých balíčků až po ty nadrozměrné. V portfoliu našich služeb totiž nabízíme přepravní společnosti, které zajišťují jakoukoliv přepravu.

Zásilky pravidelného tvaru do váhy 50 kg doručují ověřené přepravní společnosti GLS a DPD, a to nejen po ČR, ale i celé Evropě. Zásilky těžké nebo atypických tvarů, které se vám nepodaří zabalit do kartonové krabice, doručí po ČR i na Slovensko přepravce Toptrans. Naopak zásilky cestovatelky, které směřují za hranice Evropské unie, doručí prémiový americký přepravce UPS, a stihne to do 3 dnů kamkoliv!

Balík na dobírku vás nezruinuje

Balíku na dobírku se kvůli vysokým příplatkům vyhýbat nemusíte. Ať už posíláte balík s dobírkou 100 Kč nebo 30 000 Kč, nezaplatíte ani o korunu víc než 39 Kč. Dobírku vám poté proplatíme na váš účet do 7 pracovních dnů. Navíc posíláme zásilky na dobírku i na Slovensko, kdy si můžete zvolit, v jaké měně vám peníze proplatíme.

 

SPOČÍTAT PŘEPRAVNÉ BALÍKU NA DOBÍRKU

Sběrná místa pro rozlítané

 

Sběrná a výdejní místa GLS
Sběrná a výdejní místa GLS

Pro ty, kteří nevydrží chvíli na jednom místě a nemají, kdy a kde kurýrovi předat balík, jsou ideální variantou zasílání balíků přes sběrná místa. Odesílatel tak není vázaný na jednu adresu a sám si zvolí, kdy balík předá. Díky široké síti tzv. Parcel Shopů, kde můžete balík odevzdat, si určitě najdete nějaký blízko toho, kde se běžně pohybujete. Příjemným bonusem při posílání balíků s odnosem na sběrné místo je také cena, která je až o 25 Kč levnější. Balík po ČR pak odešlete již od 88 Kč!

 

ODNÉST BALÍK NA SBĚRNÉ MÍSTO