Na fronty na poště se můžu vyprd...

ODPOSLECHNUTO Z DAVU: „Tak na poštu s balíkem už fakt nejdu.“

K dispozici v: Slovenčina

Strašně to letí! Ještě nedávno jsme tahali dřevěného kačera, pleny vyvařovali a žehlili, dopisy posílali v obálce a balíky tahali na poštu. Dnes už jsme jinde! Prádlo vypere pračka, emaily odejdou samy a balíky posíláme z pohodlí domova. Bez front a bez čekání. Začtěte se a nechte se inspirovat, jak na zasílání balíků ve 21. století.

Fakt musím s balíkem na poštu?

Taky nemáte čas stát s balíkem ve frontě na poště? Nejste v tom sami! I když se při každé návštěvě pošty zdá, že na stání ve frontě má čas snad celé Česko. V Zaslat.cz se ale denně setkáváme se stovky příběhů lidí, kteří už zkrátka chtějí vyjít z řady a dál ve frontě neztrácet čas. Seznamte se se dvěma z nich!

Maminka Terezka posílá ručně pletené tašky

Maminka Terezka posílá ručně pletené taškyZatímco se Terka věnuje Šimonkovi, Zaslat doručuje její ručně pletené tašky zákazníkům. A co říká o Zaslat.cz?

“Na mateřské si přivydělávám prodejem pletených tašek, které jsem dříve nosila na poštu. Ve frontách s dítětem to byla otrava a ztráta času, navíc pošta ještě zdražila. Manžel mi řekl o Zaslat.cz. Řidič štítek přiveze, balíček převezme a druhý den ho doručí příjemci”

 

ZKUSÍM ZASLAT

 

Podnikatel Karel zase prodává sportovní vybavení

Zaslat.cz provádí kompletní přepravu mezi obchodem a zákazníkem a Karel se tak může plně věnovat prodeji sportovního vybavení. V čem mu Zaslat.cz usnadňuje podnikání?
“Mám obchod se sportovním vybavením a vyřizuji desítky objednávek týdně. Kdybych se měl navíc tahat s balíky na poštu, tak už bych se musel asi rozkrájet. Na Zaslat mi doručit balík zabere 2 minuty, dokonce je to levnější a vím, že balík bude do druhého dne u zákazníka.”

Se Zaslat.cz stačí jen zabalit

Tahat se s balíky na poštu je jeden z prazvyků, kterých se držet rozhodně nemusíte. V Zaslat.cz fungujeme jinak. My vám ukážeme možnosti přepravy a vy si vyberete dle vašich požadavků, kterému dopravci váš balík svěříte. Máme jich dostatek tak, abychom doručili téměř jakýkoliv balík kamkoliv. Objednávku si vytvoříte online na www.zaslat.cz nebo prostřednictvím mobilní aplikace během několika minut. Balík po ČR s péčí doručíme od 114 Kč s vyzvednutím na adrese, nebo od 90 Kč s odnosem na sběrné místo. Řidič k vám hned druhý den přijede, na balík nalepí štítek a další den se příjemce klidně na druhém konci republiky může těšit z vašeho balíčku.

Zasíláte balíky do zahraničí? To zvládáme levou zadní.

Tak třeba:

Jaké další benefity se Zaslat.cz získáte?

A co vy? Půjdete si příště s balíkem zase stoupnout do fronty, nebo to zkusíte pohodlněji?

 

POHODLNĚ ZASLAT BALÍK