Nový dopravce na Zaslat.cz: FedEx doručí spolehlivě do celého světa, především do USA

Zaslat.cz rozšiřuje řadu svých partnerských dopravců o další přírůstek – nově začíná spolupracovat s americkým dopravcem FedEx. Ten doručí zásilky spolehlivě do celého světa, ale především do Spojených států.

FedEx posiluje partnerskou sekci Zaslat.cz. Prozatím za hranice Evropy doručoval pouze partner s prémiovými službami – UPS. “Vnímáme, co zákazníci chtějí, na co se dotazují, co by si třeba představovali jinak. Proto jsme se rozhodli posílit naši přepravu především přes Atlantik. FedEx v tomto ohledu nabízí spolehlivou a cenově výhodnou službu,” vysvětluje ředitel Zaslat.cz Miroslav Michalko.

FedEx jako ikonická společnost filmu Trosečník s Tomem Hanksem

Pro ty z vás, kteří jste viděli film Trosečník, FedEx nemusíme dlouze představovat. Ve filmu zahrál důležitou roli, když Tom Hanks na pustém ostrově ztroskotal právě s různými balíčky FedExu, které mu nakonec zachránily život. Pro ty z vás, co americkou kinematografií nejsou tak políbení, pojďme si FedEx blíže představit.

Společnost se pohybuje trhu logistiky od 70. let a od té doby si obstarala pověst, která ji předchází. Disponuje především obrovskou leteckou flotilou, která spolehlivě rozváží zásilky do celého světa. Ve spojení s objednávkovým systémem Zaslat.cz se jedná o rychlý způsob jak poslat balíček “až na kraj světa”.

Díky dopravci FedEx zvládneme vyhovět zvýšené poptávce po přepravě zásilek

Podle ředitele Zaslat.cz Miroslava Michalka reaguje společnost posílením sekce dopravců i na současný vývoj ve světě. “Balíková doprava je stabilní a v mnoha ohledech se už letos na jaře ukázalo, že je to jeden ze způsobů, který drží pohromadě přátele i rodiny, které jinak rozdělila současná protikoronavirová opatření. Dopravci jsou zahlceni enormní poptávkou. I proto hledáme cesty, jak posílit naši nabídku tak, aby jsme co nejlépe pomohli přepravit všechny balíčky k jejich adresátům včas a spolehlivě.” 

Pozor na celní řízení!

V případě, že zásilka bude podléhat celnímu řízení, budeme odesílatele telefonicky kontaktovat, je totiž nutné doplnit informace do exportní faktury, kterou je nutné k zásilce přiložit ve třech kopiích. Na emailovou adresu uvedenou v zásilce pak odesílatel obdrží přepravní štítky, kterými je nutné označit zásilku a veškerou další dokumentaci.