Novinka! Balíky se Zaslat.cz pošlete do Česka i z celních zón

Balíky do světa se Zaslat.cz. A nově i ze světa! Rozšířili jsme naše služby, balíky s námi do Česka můžete už teď poslat i z USA, Švýcarska a Velké Británie. Celní proces je se Zaslat hračka, se vším vám pomůžeme.

Cestujete často do zahraničí a rádi posíláte vašim blízkým dárky a suvenýry z vašich dobrodružství? Suvenýry jsou ale příliš těžké na to, abyste je nosili v batůžku na zádech a nebo jednoduše nechcete, aby se vám prodražilo vaše zavazadlo při vstupu do letadla? Máme pro vás nejvýhodnější řešení – pošlete jim je v balíčku se Zaslat.cz!

Nově jsme pro vás připravili možnost poslat balíky z USA, Švýcarska a Velké Británie! Se Zaslat.cz vás ani celní povinnosti nezastaví.

Pošlete balík z USA!

Originální kovbojský klobouk nebo upomínky na přírodní krásy Spojených států? Co konkrétně zabalit do balíku z USA do Česka vám radit nebudeme, inspiraci najdete v této barvité zemi kamkoliv se hnete. Každý jeden z 51 států má svá vlastní specifika a unikátnosti, které určitě vaši blízcí ocení. “V USA jsem na studijním pobytu. Zaslat jsem využívala už dříve, když jsem byla na Erasmu v Evropě a osvědčilo se mi to. Když jsem zjistila, že to nově jde i z USA, hned jsem možnost využila. Skvělé bylo, že příležitost se otevřela před Vánocemi a poslala jsem tak domů trochu santovských amerických Vánoc,” napsala nám do Zaslat Zákaznice Veronika K., kterou dříve zdlouhavé vypisování celní dokumentace od posílání balíků spíše odrazovalo.

POSLAT BALÍK Z USA OD 1080 KČ

Pošlete balík ze Švýcarska!

Co kdybychom vám nabídli, že vám ze Švýcarska do Čech převezeme celý kufr a vy můžete cestovat pouze s příručním zavazadlem pohodlně letadlem. A nebo cestou objevit další alpská zákoutí –  zdolejte tamní vrcholky, navštivte některá horská jezera, navštivte historická města. Balík s vaším kufrem na vás bude čekat u vás doma.

A co se suvenýrů týče, hory do balíku sice nezabalíme, ale nejpřesnější švýcarské hodinky ano. Sýr, především ten aromatický, raději nechte ve Švýcarsku nebo se s ním potěšte přímo tam.

POSLAT BALÍK ZE ŠVÝCARSKA OD 832 KČ

Pošlete balík z Velké Británie!

Ve Velké Británii bydlí trvale nebo přechodně tisíce Čechů. Pro mnohé z nich loňský Brexit značně zkomplikoval možnost, jak posílat balíčky svým blízkým do Čech. My na Zaslat ale už máme řešení! Ať už posíláte rodině jako dárek šály ze skotského tartanu, anebo se vracíte do Čech a do zásilky zabalíte rovnou celý kufr? Přepravu objednáte za pár minut na Zaslat.cz. “Situace po Brexitu byla hodně matoucí. Byl jsem zvyklý, že jsem domů poslal třeba i sezónní oblečení. Najednou to nešlo, byl jsem odstřižen. Zaslat mi docela vytrhlo trn z paty, před rokem mi sem rodina zvládla zaslat zimní oblečení, takže jsem nezmrznul. Na Vánoce jsem je jen díky Zaslat mohl zase já potěšit dárky,” popisuje svoji zkušenost Pavel Z.

POSLAT BALÍK Z ANGLIE OD 701 KČ