Nouzový stav a Vánoce dávají dopravcům zabrat, zavádí nová opatření pro zachování plynulosti balíkové dopravy

Většina obchodů je uzavřena, kde ale nakoupit dárky na Vánoce? No přeci online! To ale znamená, že je na dopravní společnosti velký nátlak. Už v těchto dnech, na prahu adventu, jsou dopravci na 90 až 100 % svých kapacit! Všichni naši partneři se sice na hlavní sezónu svědomitě připravovali, depa a překladiště ale nejsou nafukovací. A proto někteří z nich už nyní přicházejí s různými omezeními, která jim pomohou udržet požadovanou kvalitu.

GLS dočasně pozastavuje vyzvedávání na adrese, zásilky je nutné odnést na sběrné místo

26. 11. do 18:00 hod máte poslední možnost objednat kurýra GLS, tak, aby vyzvedl zásilky u vás doma nebo v práci. Od pátku to už nebude možné. Balík ale stále můžete zanést na sběrné místo  a navíc tak ušetřit až 24 Kč na přepravném. Najděte to vaše, které máte k domovu nejblíž, ale pozor! Vždy si zkontrolujte, že je vámi zvolené sběrné místo otevřené!

Hlavním benefitem Zaslat.cz je možnost volby z více dopravců na jednom místě. Stále si tedy můžete objednat přepravu s DPD, UPS, FedEx nebo Toptrans, tak aby u vás doma nebo v práci balíčky vyzvedli. Jiné podmínky jsou nastaveny pro naše smluvní partnery.

Ideální doba na vyzkoušení novinek – expresní služby našich partnerů UPS a FedEx. Balíky s nimi pošlete do celého světa

Expresní dopravci UPS a FedEx mají letošní sezónu pod kontrolou a zásilky doručují bez jakýchkoliv omezení. Proto je právě teď ten ideální čas vyzkoušet poslat balíček pohodlně s UPS nebo FedEx. Dopravní společnost UPS navíc nově na Zaslat.cz nabízí velmi zajímavé ceny hlavně na menší balíčky (do rozměru 30x30x30 cm) do váhy 6 kg.
❗ U těchto zásilek je potřeba tisk štítku a opravdu přesně zadané parametry zásilky.
✔ TIP od Zaslat.cz: Vždy se snažte zásilku balit do co nejmenší krabice, nepodceňte ale množství výplňového materiálu.

Garance doručení do Vánoce? Jedině poslat balík včas

Dopravní společnosti letos čelí výzvě, jaká tu ještě nebyla. Věříme, že vánoční sezónu i s protikoronavirovými opatřeními nakonec zvládneme tak, jako každý rok. 💙 Mějte ale prosím pochopení, když k Vám řidič přijede později, než bylo předem avizováno, když se doručení Vašeho balíčku o den prodlouží, nebo když se nebudete moci okamžitě dovolat kolegům z naší zákaznické péče. Také prosím berte v potaz, že termíny uvedené v objednávce jsou pouze orientační a je třeba počítat s odchylkami. Pojistkou včasného doručení vánočních dárků tam, kam patří, je v tuto chvíli jedině zaslání balíků s dostatečným předstihem.