Jak doručit zásilky k vašim zákazníkům i v nouzovém režimu?

Mnoho podnikatelů hledá v těchto těžkých dnech možnosti, jak prodeje svého zboží úplně nezastavit a nepřijít tak o tržby. Ač se ekonomicky tato situace dotýká téměř každého podniku, je potřeba přemýšlet i nad jinými alternativami, jak fungovat v nouzovém režimu.

Doručíme vaše zboží k zákazníkům až domů

Z našich vlastních statistik vidíme, že mnoho z vás hledá alternativy, jak doručit zásilky k zákazníkům, poptávka po firemních účtech neustále roste.

Kurýři se v těchto dnech staví po boku ostatních hrdinů – lékařů, hasičů, policistů, prodavaček a jiných profesí a denně zásobují naše domovy. Kromě zásobování nezbytnými věcmi ale také pomohou udržet vaše podnikání v dobách virové krize.

Jak Zaslat.cz funguje?

Na Zaslat.cz nabízíme takovou přepravu zásilek, aby si každý našel dopravce jako ušitého na míru pro svůj balík. Ať už potřebujete zaslat 1 nebo 100 balíků měsíčně, velký, malý, atypický, pravidelně či nepravidelně,  přepravu objednáte během pár minut online na Zaslat.cz a za ty nejvýhodnější ceny.

 

VÍCE O NABÍDCE PRO PODNIKATELE

 

Jak začít spolupracovat se Zaslat.cz

Navázání spolupráce je velice jednoduché a rychlé. Stačí si vytvořit účet a potvrdit smlouvu, kterou vám v účtu připravíme. Pak už můžete začít posílat za zvýhodněné ceny. Klidně zítra. Díky spolupráci s více dopravci (GLS, DPD, UPS, Toptrans) vám je můžeme nabídnout na jednom místě a je jen na vás, kterého budete využívat. Pro vaše zákazníky můžete klidně využít všechny a nabídnout tak více možností. Ve smlouvě vás k ničemu nezavazujeme, je krátká, jednoduchá a bez zbytečných háčků.

Jednoduché napojení Zaslat.cz na Shoptet

Pokud Váš eshop provozujete na platformě Shoptet, připravili jsme pro vás návod, jak si vytvořit export objednávek pro Zaslat.cz. Díky němu můžete během chvilky naimportovat vaše zásilky bez jejich zbytečného přepisování do našeho formuláře.

 

NÁVOD NA IMPORT OBJEDNÁVEK ZE SHOPTETU

Aktualizace k 27. 5. 2020: Nově si nemusíte vytvářet export .csv v Shoptetu, je již v základu ve vaší administraci zahrnut. Stačí si v Exportu zvolit možnost “systémový: Shoptet (csv)“.

 

Vyzkoušejte posílat zásilky s námi. Těšíme se na spolupráci.