Balíky vyzvedáváme a doručujeme i v nouzovém režimu po ČR i Evropě.

Aktualizováno dne 19. 3. 2020

Taky nestačíte zírat, jak se během pár dnů změnil život nás všech? Kdy jindy tohle všechno ale zvládnout, než teď, kdy téměř vše zvládnete vyřídit z domova? 

Balíky u vás vyzvedneme a doručíme

Jídlo si objednáte až domů, nákup potravin i drogerie vám přiveze kurýr a balíky můžete odesílat i přijímat z pohodlí domova. Doručíme i balíčky vašim blízkým v karanténě a nově jsme pro vás spustili také platby dobírky kartou.

Při posílání balíčků je ale potřeba dodržovat zvýšená bezpečnostní opatření:
  • Domluvte se s kurýrem, ať balík vyzvedne nebo doručí před dveře a vyhněte se kontaktu s ním.
  • Při hrazení dobírky volte platbu kartou.
  • Jestliže jste v karanténě nebo pociťujete příznaky onemocnění, sdělte to kurýrovi předem.

 

ZASLAT BALÍK Z DOMOVA

 

Některá omezení, se kterými musíte počítat

Celé Česko se nachází v nouzovém režimu, ekonomika i lidé spomalují. Je potřeba i u doručovacích služeb počítat s určitými omezeními:
  • Zrušená sběrná a výdejní místa dopravce GLS – balíky vyzvedávají a doručují pouze na konkrétní adresy (Váš domov, práce,…).
  • Úhrada dobírky kartou – v rámci maximální bezpečnosti jsme pro Vás nově spustili možnost uhradit dobírku u dopravců GLS a DPD kartou. Při posílání balíčků na dobírku proto prosíme volte právě tuto možnost. Úhrada kartou bude možná u všech zásilek objednaných od pondělí, 16. 3. 2020.
  • Dopravce Toptrans ruší dobírky úplně
  • Může docházet ke zdržení při vyzvedávání i doručení – kvůli kontrolám na hranicích se tvoří dlouhé kolony, které naše řidiče samozřejmě zdrží. Proto prosíme buďte trpěliví, když k Vám kurýr přijede se zpožděním.
  • Nedoručujeme ani nevyzvedáváme balíky v uzavřených oblastech v ČR – aktuální seznam naleznete zde
  • V Itálii doručujeme s omezením – balíčky do vybraných měst v Itálii nedoručíme tam ani zpět. Vyloučená města naleznete zde.
  • Pokud se dopravce DPD ráno nedovolá příjemci, zásilky vrací – jelikož mají dopravci nyní ztížené podmínky skladování zásilek, ráno v den doručení balíku volají příjemci a pokud se nedovolají, balík vrací zpět odesílateli!
Stále platí, že aktuální informace naleznete vždy na našem Facebooku, kde Vás aktuálně informujeme.

#ROUŠKYVŠEM !

Jak je to tedy s rouškami? Jste blázni, jdyž je nosíte, nebo naopak? Poslechněte si 8min video od Petra Ludwiga, který vám poradí, jak chránit sebe i své blízké.

Přejeme Vám mnoho sil do těchto dnů. Věříme, že když potáhneme všichni za jeden provaz, vše společně zvládneme a brzy se vrátíme do starých kolejí.