Aplikace Zaslat.cz

Balíky📦 ve vaší kapse – objednání přepravy i sledování zásilek ve vašem chytrém telefonu📱

Pokud jste spíše mobilní typ a vše nejradši vyřešíte snadno a hned z vašeho chytrého telefonu, pak určitě oceníte mobilní aplikaci pro objednání přepravy vašich zásilek – aplikaci Zaslat.cz. Díky aplikaci nemusíte čekat, až přijdete domů k vašemu počítači, přepravu objednáte klidně z kavárny nebo fitness centra.

Všichni máme občas na spěch. Většina přepravců uzavírá objednávky na následující den kolem 19:00 hod, kdo to má vždy stíhat? Od toho je tu mobilní aplikace, díky které máte poštovní služby doslova ve vaší kapse.

STÁHNOUT APLIKACI ZASLAT.CZ

 

Co všechno mobilní aplikace Zaslat.cz umí?

1. Objednávka přepravy – kurýr už je na cestě k vám!

Jedna z hlavních výhod přepravní služby Zaslat.cz je ta, že se nemusíte se zásilkami nikam vláčet, kurýr si pro balík přijede přímo k vám domů nebo do práce. Mobilní aplikace Zaslat.cz posouvá pohodlí objednávky ještě dále – nemusíte čekat, až budete sedět u počítače, objednat kurýra můžete kdekoliv, kde máte svůj chytrý telefon (a to máte určitě 24 hodin denně 😊). Pokud se na jedné adrese nebudete zdržovat, můžete si objednat přepravu se zanesením na sběrné místo a navíc ještě více ušetříte.

2. Vyberete si přepravce, který vašemu balíku padne jako ušitý.

Přímo v mobilní aplikaci zvolíte, jaký kurýr pro váš balík pojede. Rozhodnout se můžete podle váhy a velikosti vašeho balíku, cílové destinace, ceny či osobních preferencí. Sdružujeme přední české a evropské přepravní společnosti na jedno místo, nemělo by se vám stát, že byste si přepravce nevybrali. Pro přepravu běžných zásilek využíváme přepravce GLS a DPD, pro nadrozměrné Toptrans a pro zásilky za hranice Evropské unie prémiovou přepravní službu UPS.

3. Pokročilé push notifikace

Jakmile obdržíme objednávku, informujeme vás prostřednictvím push notifikací o všech důležitých informacích týkajících se vaší zásilky. Kdy si u vás řidič balík vyzvedne, jeho telefonní číslo, pokud by se balík cestou někde zdržel i kdy je doručen příjemci – o tom všem vám dáme info pomocí upozornění ve vašem chytrém telefonu. O vašem balíčku vám zkrátka už nic neunikne. Často nicneříkající Track and Trace, na které jste zvyklí u pošty, tady nečekejte.

4. Jak správně balík zabalit, co určitě neposílejte i rychlý kontakt na zákaznickou podporu.

Aplikaci můžete brát i jako rychlého parťáka, který vám odpoví na všechny důležité dotazy, které s vašim balíkem souvisejí. Balík zabalit určitě zvládnete, zvládnete ho ale vhodně zabalit pro přepravu systémovými balíkovými přepravci? Vše, co potřebujete vědět, v aplikaci naleznete. A pokud vám na něco odpovědět nedokáže, můžete se okamžitě spojit se zákaznickou podporou, která už vám zodpoví opravdu vše.

 

Pro rychlý náhled do aplikace se podívejte na krátkou ukázku:

 

STÁHNOUT APLIKACI ZASLAT.CZ