7 tipů na dárek pro maminku ke Dni matek

Jestli neděli, 10. 5. ještě nemáte poznačenou v kalendáři, je na čase si tam napsat vaši maminku. Slavíme totiž Den matek! Každá maminka, ať už novopečená nebo zkušenostmi ostřílená, si v tento den zaslouží od svých dětí poděkování, polibek nebo nějakou drobnost. Pomůžeme vám vybrat ten pravý dárek! Připravili jsme si pro vás 7 tipů na dárky, které můžete pořídit u našich partnerů. Koupí tak uděláte radost nejen vaší mámě, ale pomůžete také skvělým firmám v těchto nelehkých časech. A pokud jste od sebe daleko, dáme vám i tip, jak zaslat lásku v balíku

Kytice nebo sazenička?

Kytička potěší každou mámu jakéhokoliv věku. Na webu našeho partnera Loukykvět najdete velké množství originálních kytic i jednodruhovek. A pokud je vaše maminka spíš zahradnice, můžete jí darovat sazeničky tulipánů, narcisů nebo jiřin.

Jestliže bydlíte u Prahy, můžete se stavit přímo na jejich farmu, v opačném případě vám kytici dovezou kamkoliv po ČR.

 

Originální dřevěné šperky a brože

Dřevo is the new black. Toho se v posledních letech chytlo mnoho firem a ze dřeva začaly vyrábět všechno možné. Šperky, motýlky, brože, hodinky, ale třeba i batůžky nebo peněženky. Nejširší výběr této ruční práce nabízí obchod BeWooden. Jemné dřevěné doplňky mamince udělají nesmírnou radost a stylově ji doladí. A pokud je vaše maminka milovnicí čtyřnohých přátel, darujte ji dřevěné brože ve tvaru koček a psů. Koupí vybraných broží navíc přispějete na pomoc psím útulkům.

 

 

Kosmetika pro maminku každého věku

Každá maminka si zaslouží to nejlepší. A každá žena potřebuje spoustu kosmetických přípravků. S ohledem na životní prostředí a zdraví vaší maminky jsou ideální volbou přírodní produkty Ajurvéda. Na eshopu Day Spa Shop si kromě přírodní kosmetiky vyberete také přírodní potraviny, koření, čaje a kávy i doplňky stravy. Zdravím balíčkem potěšíte maminku, ať už je na mateřské nebo už babičkou.

 

Něco zdravého na zub

Dobrot není nikdy dost, každou maminku navíc potěší zdravé mlsání bez výčitek. Na webu Získejzdraví.cz kromě celé řady zdravých pokrmů a přísad na vaření naleznete také spoustu produktů pro ekologickou domácnost. Různorodý balíček dobrot z Moravskoslezského kraje během chvilky vytvoříte na eshopu Fajné věci od nás a mamince bezlepkářce nakoupíte plno věcí na Bezlepkova.com nebo Spolu-bez-lepku.cz.

Látky pro maminku švadlenku

Spousta maminek v posledních týdnech oprášila starý šicí stroj a dala se do šití roušek. Co jí takhle darovat pěkné látky, ze kterých může vytvářet další originální roušky? A co vy víte, třeba jí šití natolik nadchlo, že u šití zůstane nadále. Látky můžete nakoupit v obchodě Látky Král, kde nakoupíte rozmanité látky, metráže i bytový textil.

Dárky pro novopečené maminky

Pro čerstvou maminku je nejdůležitější, aby byl v pořádku (a v suchu) její nový poklad. Pleny, osušky, muchláčky, celou výbavičku i vše pro moderní ekologickou domácnost seženete na eshopu Bamboolik.cz.

 

 

Zaslat lásku v balíčku

Někdy ale žádná věc nedokáže vyjádřit lásku, kterou k Vaši mamince chováte. Napište mamince dopis, vytiskněte a zarámujte ji společnou fotku, polibte ji a poděkujte za to, že je to ta nejlepší máma na světě. A pokud s ni zrovna nemůžete být, pošlete jí lásku alespoň v balíčku. Přepravu objednáte na Zaslat.cz a následující pracovní den od vyzvednutí balíčku kurýr balíček s péčí doručí.

 

ZASLAT LÁSKU V BALÍČKU